Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan döntenétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos, az egyik külföldi ismerősömnek nagyon megtetszettem, és felajánlotta, hogy kifizeti a jegyem és nála is lakhatok ha meglátogatom pár hétre... Sokat van egyedül, depressziós és ezért hívott el, én pedig szabad leszek nyárra.


Ő egy francia kisvárosban lakik Nizza közelében, az egész hely nagyon romantikus. :) Tehát maga a hely csábító.

Viszont engem nagyon rosszul érintett maga a tény hogy a jegyem is megvenné, nem túl drágák oda jegyek. Olyan az egész, mintha engem is meg szeretne vásárolni... :(

Ha elfogadnám a jegyet, akkor biztosan szexet is szeretne tőlem.


De ha konkrétan nem fogadok el tőle pénzt, akkor ugye nem is függök tőle, és nem kell vele együtt lennem, ha nem szeretném? Tehát mondhatok nemet?

Ha ettől függ, hogy ne fekedjön le velem, akkor inkább megvenném a jegyem magamnak...



Vagy mindegy? Mit gondoltok?

Van arra esély, hogy ne kelljen vele lefeküdnöm? Hogyan lehetne kibújni a szex alól? :)



2018. ápr. 25. 02:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Hàt figyel ha már koràbban is ismerkedtetek és pl nem vokt depis akkor nem biztos hogy csak szexet akar .Ha nem rég kezdtetek dumàlgatni akkor vigyáznék vele.Tök szép hogy nizza tök romantikus de ha párnap mulva közli hogy majd dumcsizunk vmikor azért az nem vmi felemelő érzés plàne ha belezugsz mert depis volt ésezért közeledett feléd .
2018. ápr. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

"Hogyan lehetne kibújni a szex alól? :)"


Úgy, hogy nemet mondasz.


Letisztázod vele a helyzetet előre, megveszed magadnak a jegyet, amikor ott vagy viszel neki ajándékot, 2-3 naponta csinálsz neki valami szívességet (főzés, bevásárlás, takarítás, bármi).


Egyébként mennyire ismered és mit jelent az, hogy "nagyon megtetszettél" neki? Mert ha egy erőszakos hülyegyerek, csak eddig még nem tűnt fel neked, akkor gáz lehet.

2018. ápr. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Noren1989 ***** válasza:
80%
Egyszerűen nem mész el hozzà, és kész. Amúgy nagyon remélem, h kamu a kérdés, mert ezt nem tudom feldolgozni, mégis hogyan működik...
2018. ápr. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Ne menj el hozzá...... Hány éves vagy? Ha meg lehet kérdezni.
2018. ápr. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Én elmennék,de megmondanám neki előtte kerek-perec,hogy szívesen elmegyek,saját magamnak megveszem a jegyet,ha szeretné akkor segítek neki főzni,takarítani,kirándulhatunk,stb. hogy jobban érezze magát,de szex nem lesz.Ezt ki kell kötnöd már most,nem ott a helyszínen.
2018. ápr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem mennék el. Nizzában a szállások csillagászati áron mozognak, ha valaki ezt hetekig biztosítja nekem, nyilvánvalò, hogy nem a két szememrért teszi.

Plusz egy házban aludni egy olyan emberrel, akinek megtetszettem, de én nem akarok tőle semmit?! Isten őrizz! Ha nem csinálom azt, amit akar, simàn kirakhat, és szétkürti, hogy nyaralgatni/élősködni mennyire szeretek.

2018. ápr. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem mennék lakni olyab emberhez, akit nem ismerek annyira hogy tudjam hogy akar-e szexet, illetve hogy megsértődik-e ha nem lesz. Szerintem mikor meghív valaki, elég nagy parasztság elmenni és beközölni hogy szex márpedig nem lesz, függetlenül attól hogy akart-e, a fent említett okok miatt.
2018. ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudsz a szex alól kibújni. Ott leszel nála, az ő házában, az ő ágyában alszol, nála zuhanyzol, nála eszel. Biztos lehetsz benne, hogy azért hív meg, hogy oda-vissza szétkeféljen.

Ha a meghívást elfogadod, az egyfajta ráutaló magatartás, hogy minden mehet. Mint amikor a srác áthív filmezni, és hozzáteszi, hogy a szülei nem lesznek otthon. Aki nem akar szexelni, nem megy fel.

Az egyetlen módja, ha keresel magadnak szállást, nap közben találkozgattok, megmutatja neked a környékét, de ennyi. Semmilyen módon nem szabad függened a jóindulatától, saját magad rendezed az utazásod, a kaját, a szállást.

2018. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon naivitás azt hinni hogy nem szexet akar tőled. Ha semmit nem fogadsz el csak a szállást akkor is próbálkozni fog. Ha normális akkor visszavonul ha te nemet mondasz, ha viszont agresszív, rámenős akkor erőszak is lehet a vége.

Volt egy ilyen lányismerősöm, csak szállásért majdnem megerőszakolták.

2018. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Az egész egy agymenés. Miért kötöd össze a jegy elfogadást és kiutazást a " kötelező" szexel? Bár néha az írásodból az tűnik ki, mintha mégiscsak szeretnéd, csak ne ő vegyen jegyet... szóval előbb tisztázd magadban, hogy mennél- e, vagy sem. Aztán ha igen, azt, hogy lefeküdnél- e vele, vagy nem. Ha nem, akkor menj ki, fizesd nyugodtan a negyedét ( vagy ő is fizetheti) és nem fekszel le vele...ezt egyébként virágnyelven már előre is pedzegetheted...
2018. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!