Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tartom irtó nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom irtó nevetségesnek az ilyen önelégült izomJanik csajokra nyomulós stílusát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=P11fG1YUQsA

És most mindenféle irigység nélkül mondom ezt, mert ezerszer inkább lennék egy 195 magas, vékonyan izmos Calvin Harris kaliberű pasi ( [link] ) mintsem egy gyantázott, kockás hasú, önelégült selyemfiú. Elsősorban lányoktól kérdezném, hogy tényleg egy kockás has, kidolgozott mell és kemény bicepsz hármassal ennyire le lehet venni benneteket a lábatokról? Ilyenkor ezek a csajok miért olvadnak el egy izmos alkattól, mikor a pasi még simán lehet ultra kiábrándító a férfiassága terén egy vékony 15 centis pélóval, ami természetesen nem látszik ki a gatyából feszítés közben? Ennyire ösztönlény lenne a csajok többsége? És végül a legfontosabb kérdésem, de tök őszintén: Nektek mennyire jön be ez a pasi?



2018. ápr. 13. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más az ízlése. Van, akiknek a nagyobb darab pasik jönnek be, van, akiknek a vékonyabb. Nekem rengeteg barátnőm van, egyetlen híres pasiban sem tudtunk még megegyezni, hogy etalon.
2018. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet egyedül vagyok vele, de nekem nagyon nem jönnek be a linkelt férfiak. Őszinte leszek tetszett amit a videóban láttam, szép esztétikus kidolgozott izmai vannak, de barátként nem tudnám elképzelni. Igazából nekem nincs egy meghatározott ideálom, egy férfi pocakosan is nézhet ki jól, ahogy izmosan is, sőt az arany középút is lehet vonzó. A párom pl. macis, de ha vékonyabb lenne sem lenne vele problémám. viszont én sem értem hogy a férfiaknak miért tetszhetnek a darázsderekú, hatalmas mellel vagy fenékkel rendelkező nők, a nőknek viszont nem tetszhet az izom. Szerintem van különbség a között hogy mi tetszik nekünk és milyen alkatú párt képzelünk el magunk mellé 18l
2018. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, és jó teste is van. De azoknak is, akiket lentebb linkeltél. Az ilyen pasiknak nem nagy gond a párkeresés, az biztos.
2018. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Persze mert irigy kis p_cs vagy akinek szintén a fullos testű nők jönnek be és b_sza a csőrét,hogy nekik a sportos,izmos férfiak kellenek.


Te összejönnél egy elhízott(van rajtam mit fogni) nővel,hmmm?


Én speciel nem,nekem is a fullos testű nők kellenek,ezért is gyúrtam magam ki ahogy kell,90kg 176cm pont ideális.

Nincs gondom a csajozással,sőt randi nélkül már sokszor ágyba kerülök velük.


Ez van kérdező,izmos test férfias,bennedvesedik a bugyi,készen vannak tőle.


Nálam olyan is volt,velem randi nélkül lefeküdt addig egy nyikhaj gyerek már 2.randiig jutott el vele,de még meg se csókolta,hozzáteszem a gyereket lapátra tette a testem után.


Nem beképzeltség,de ezt el kell fogadd,a szexi nőknek bejön ez.


Nem hiába nem panaszkodunk mi kisportoltak,hogy nő hiány lenne,vagy nem kellünk.Mert igenis kellünk.


Amúgy nem tudom mit általánosítasz,hogy biztos kicsi a pélónk,hát rám pl soha nem volt panasz kérddző,csak magadat nyugtatnád,mert nem kellesz a top10-es nőknek.


Sőt tovább megyek ha az egzisztenciád is rendbe teszed akkor te leszel a FÉRFI.


,,De ilyen teste kb. csak annak van akinek munkája nincs, vagy ebből él és van ideje 0-24 gyúrogatni a hét minden napján. Az átlag meg (ha szerencséje van és a lakóhelyén van sport-terem) ha eljut heti 3 alkalommal pár órára. Abból sosem lesz ultimate kockáshas."

Ez is egy f_szság,én hobbitestépítő vagyok heti 5 edzéssel,mert van polgári szakmám,mégis le tudok menni edzeni ennyiszer,sőt diétázok is keményen.és igen jól nézek ki.

Igen tudom nagyképű leszek,ezért nyugodtan pontozzon le akinek nincs egyben az élete.


Egy igazi férfi sportol és látszik is rajta,a nők férfit akarnak nem egy pohánykát,mackósat.

Ez van,két dolgot tehetsz:

- Teszel magadért külsőleg is és belsőleg ==> lesz csinos nőd

- Leadod az igényeidet és egy duci nővel leszel akinek mindegy.

2018. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!