Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tartom irtó nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom irtó nevetségesnek az ilyen önelégült izomJanik csajokra nyomulós stílusát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=P11fG1YUQsA

És most mindenféle irigység nélkül mondom ezt, mert ezerszer inkább lennék egy 195 magas, vékonyan izmos Calvin Harris kaliberű pasi ( [link] ) mintsem egy gyantázott, kockás hasú, önelégült selyemfiú. Elsősorban lányoktól kérdezném, hogy tényleg egy kockás has, kidolgozott mell és kemény bicepsz hármassal ennyire le lehet venni benneteket a lábatokról? Ilyenkor ezek a csajok miért olvadnak el egy izmos alkattól, mikor a pasi még simán lehet ultra kiábrándító a férfiassága terén egy vékony 15 centis pélóval, ami természetesen nem látszik ki a gatyából feszítés közben? Ennyire ösztönlény lenne a csajok többsége? És végül a legfontosabb kérdésem, de tök őszintén: Nektek mennyire jön be ez a pasi?



2018. ápr. 13. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Ilyet kérdezni ezen az oldalon... :D

Amúgy igen, a csajok ugyanúgy el vannak ájulva azoktól a férfiaktól akik inkább tűnnek egy extrém hormontúltengéses 13 évesnek.

Én legalábbis még soha az életben nem láttam vagy tapasztaltam volna, hogy egy ilyen kaliberű pasi hiányt szenvedett volna puncik terén. 15- felfelé gyakorlatilag bármilyen nőt megkap, ha egy éjszakára is.

Ők a kifestett, legginsben flangáló plázacicák férfi megfelelői és milyen fura, a csajok is rájuk izgulnak. Kivéve persze itt, gyakorin.

2018. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

" lehet ultra kiábrándító a férfiassága terén egy vékony 15 centis pélóval"


A "lényeg", mi? :D


Bár az extra durva gyurmák egy idő után kellemes barátságot kötnek az impotenciával, bár nekik már úgyis "csak magukra állna fel".

2018. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Miért, nektek is bejön a kerek popsi meg a darázsderék, nem?

Ilyen-olyan cici meg haj. Lehet mellette buta ribi is.


A videos pasinak a feje nem tetszik, mintha spicces lenne, de a teste nagyon szép.


(Csak hang nélkül tekertem bele.)

2018. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj mit akarsz?


Az igazsagot?


Mert akkor a kovetkezo a valaszom.


Igen basszus kepzeld tetszik a kockas has ha valaki helyes apolt jolnezki vonzo helyes izmos. Mert ez az ami szexi szep esztetitkus.


De ettol meg nem ajulok(ajul el sok no) el..ez csak a kulso. Ami fajhat barmennyire is de igenis fontos!



Es azert mert valakinek tetszik egy kidolgozott ferfi test nem lesz a no osztonleny! Latom valaki nagyon feltekeny!


Mellesleg nekem tetszik ez a srac. Az arca miatt leginkabb. Nekem az is fontos. De inkabb az osszkepp. Es hiaba a szep test ha az arca nem tetszik. Ez van.

2018. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség az összes nőre ráhúzni egy olyan jelenséget, ami egy nyári fesztiválon vagy bulin jellemző, ahova nyilvánvaló, hogy a férfiak és a nők 99%-a már alapból azért megy, hogy bebaxon és/vagy idegenekkel qrjon. Ilyen programokon nagy a valószínűsége, hogy a csaj, akit leszólítasz egy könnyűvérű rbanc lesz, aki akármelyik "jópasinak" engedi, hogy megdugja.


Csak a magam nevében tudok beszélni, de:

"tényleg egy kockás has, kidolgozott mell és kemény bicepsz hármassal ennyire le lehet venni benneteket a lábatokról?"

Ha mellé ilyen primitív és gátlástalan a pasi, akkor lehet akárhány kockája meg 30 centis farka, akkor sem fog érdekelni.


"Ilyenkor ezek a csajok miért olvadnak el egy izmos alkattól, mikor a pasi még simán lehet ultra kiábrándító a férfiassága terén egy vékony 15 centis pélóval, ami természetesen nem látszik ki a gatyából feszítés közben? "

Szerintem a nőknél jobban befolyásolják a szexet az érzelmek, mint maga a fizikai érintkezés. Ha a csaj már első látásra "szerelmes"(értsd: fizikai vonzódás, nem igazi szerelem) lett a "jópasiba", akkor örömöt fog okozni neki már csak a tény is, hogy a jópasi is őt akarja. De egyébként ez minden férfinál így van, senkire nincs ráírva, hogy mekkora neki és a legtöbb nő nem úgy kezdi az ismerkedést, hogy "na és hány centi?".


"Ennyire ösztönlény lenne a csajok többsége?"

Egy fesztiválon vagy buliban lehet, sőt, valószínű. A való életben nem.


"Nektek mennyire jön be ez a pasi?"

Egyáltalán nem. Biztos sokat dolgozott a kinézetén, hogy ilyen izmos legyen, de sajnos ez önmagában kva kevés, ha mellé egy gátlástalan bájgúnár, aki a szabadidejében saját magára veri. Nekem személy szerint amúgy sem tetszik, ha valaki ilyen "felfújt lufi", az átlagos, simán sportos alkat jobban bejön, de csak a megfelelő személyiség mellett.

2018. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem tetszik*(de csak az arca )
2018. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tagadom,szeretem a férfiasan kidolgozott testet.A magas,sportos férfiak is vonzanak.Ahogy a pasik sem rúgnának ki az ágyukból egy hosszúcombú szőkét,vagy egy bögyös barnát.Viszont,bár a külsőségek valamennyire minden embernél számítanak,nem kizárólagosan.Ha egy ilyen kaliberű emberről kiderül,hogy egy bohóc,vagy egy beképzelt,agresszív ,,apuvettenekematelketmegaházamat" kis díszb...i,akkor nem fogok asszisztálni ahhoz,hogy madárnak nézzen.Pont ezért nincs ilyen pasim.Az ágy egy dolog,az élet meg egy másik.Érdekes,mikor henteregni kell,ezek mindig ott vannak,mikor szorul a hurok,beléd rúgnak.Normális nő ezt látja és nem tűri el.Akkor már legyen nyugodt életem egy átlagos párral,mint behódoljak egy p.csnek! ;-)
2018. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hozzátenném, hogy nem értem, miért ennyire szégyellnivaló dolog, hogy a nőknek is tetszik a szép, nem csak a hájas disznók. Pedig nektek is a szép nők tetszenek, pont megérthetnétek, hogy egyrészt az ember nem választja, mi tetszik neki, másrészt ha valakihez nem vonzódik, akkor nem vonzódik, ennyi.
2018. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

#4


De ilyen teste kb. csak annak van akinek munkája nincs, vagy ebből él és van ideje 0-24 gyúrogatni a hét minden napján. Az átlag meg (ha szerencséje van és a lakóhelyén van sport-terem) ha eljut heti 3 alkalommal pár órára. Abból sosem lesz ultimate kockáshas.

2018. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8: "Azt hozzátenném, hogy nem értem, miért ennyire szégyellnivaló dolog, hogy a nőknek is tetszik a szép, nem csak a hájas disznók"


Nem kell, hogy tetsszen egy hájas disznó (ez logikus), de fogalmam sincs miért az ilyen feszítős, felfújt lufis Johnny Bravo az etalon a nők szemében mikor egy ilyen pasi férfi szemmel is sokkal vonzóbb, legalábbis én ezerszer inkább így szeretnék kinézni:

[link]

[link]

[link]

2018. ápr. 13. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!