Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek újra akarja kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek újra akarja kezdeni?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő kb olyan 2 hónapja szakítottunk a barátnőmel és tegnap egyszer csak írt egy sms-t, hogy hétvégén megyek-e valahova bulizni és itt kezdődött az egész.

Én vissza írtam, hogy igen erre ő, nem mondta konkrétan mert szerintem nem merte de nagy nehez kiszedtem belőle, hogy szeretne jönni ő is és, hogy el-e viszem.

Nem tudom, hogy mit akar csak játszani velem. Vagy újra megpróbáljuk?

Másfélévet voltunk együtt. És nem vagyunk már gyerekek 24 ő is én is. De mondjuk az érdekes az az egészbe, hogy szakítás óta is beszélünk hetente telefonon szóval nem tudom. Ez így nem is szakítás szerintem csak szünet nem mint ha elenezném, hogy ne jöjjünk össze mert szeretem és komoly volt ez az egész már eljegyzésnél jártunk.

Tudom, hogy 24 évesen ezeket a jeleket észre kéne venni de össze vagyok zavarodva és, ha más ennél ostobább kérdést feltesz itt akkor gondoltam én is megpróbálom mert ez nem gyerekes.

Tehát kérek mindenkit aki megtisztel a válaszával segítsen, hogy mit tegyek és kérem, hogy a komolytalan válaszadók kíméljenek. Köszönöm


2010. jún. 12. 12:12
 1/3 anonim válasza:

A szíved majd megsúgja a választ. Még ne "béküljetek ki" hanem nézd, hogy miket csinál. Hogy hogyan viselkedik veled. És abból rá fogsz jönni, hogy mi a helyzet. Bár az is lehet, hogy csak megakar szívatni, vagy télleg szeret.

Hajrrááá!!


24/L

2010. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is figyeld, h hogyan viselkedik :)

de nagy az esély h újra akarja kezdeni :D

2010. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még érzel iránta valamit, akkor nyugodtan vidd el magaddal szórakozni, és majd kialakul a dolog. Ha pedig van rá esély, hogy helyrejöjjön minden, és te is ezt akarod, akkor nyugodtan próbáljátok meg újra.
2010. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!