Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra akarja kezdeni, de fél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra akarja kezdeni, de fél, hogy oda lesz a barátság?

Figyelt kérdés
Volt barátommal barátok maradtunk.és mondtam neki csütörtök este msn-en,hogy megfordult a fejembe,h mi lenne ha és annyit mondott rá,h majd megbeszéljük.De a barátság tuti fix,ugye?Tegnap találkoztunk és kérdezte,h mi mit mondtam neki tegnap este,mert már félig aludt mikor beszéltünk.Mondtam neki,erre ő,elmosolyodott és annyit mondott rá,h nekem most erre válaszolnom kellene,de láttam fél szemmel,h nagyon bámul.Majd kérdezte,h h jutott most ez nekem eszembe,meg,h csak eszembe jutott vagy forgok is rajta.mondtam,h csak eszembe jutott.utána kiszálltam a kocsiból és bejöttem.de elég fura volt.Félti a barátságot?A barátaimnak is az jött le,h többet érez irántam mint barátságot....
2010. nov. 13. 14:49
 1/1 anonim válasza:

A szerelmeket nem lehet kitörölni a szívből,a lángot még fel lehet ébreszteni.

Nekem van 1 férjem 2 hónapja és mi is jártunk egyszer szakítottunk még fiatalon és barátokként váltunk el és most pedig újra kezdtük boldogok vagyunk és a férjem

2010. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!