Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarja a dolog? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a dolog? Lehet, hogy újra akarja kezdeni?

Figyelt kérdés
Volt barátom,megtudta,hogy összejöttem egy sárccal.Azóta állandóan emlegetni,h kis szerelmes vgayok,meg kapcsolatban vagyok.Zavarhatja?Elég furcsa megjegyzései vannak kettőnkkel kapcsolatba.ikor szakitottunk akkor azt mondta,h benne maradtak azok a dolgok amiéert szétmentünk,kis hülyeségek.most meg azt mondja,h kezdnek benne letisztulni a dolgok.Lehet,h újra akarja kezdeni?
2010. nov. 11. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny lett és most jött rá hogy mit veszített el veled...
2010. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet. De kis hülyeségek miatt szíktani nagy butaság volt. :)
2010. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem benned is lenne egy kis féltékenység ha akármelyik volt barátod összejönne valami más lánnyal. Vagy akár az a fiú akárkinek tartósan tetszettél, de neked ő nem, csak barátként. Ez mindig így van. :)
2010. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha most jársz vkivel, és érzel is vmit iránta, akkor mit számít a volt pasid véleménye? És ha újra akarja kezdeni? Akkor mi van? van vkid aki neked fontos és kész. Ez a lényeg nem?:) ;)
2010. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!