Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány, de nem merem neki elmondani hogy mit érzek, mert mi van ha már van valakije. Ez nekem elég kínos lenne. Szerintetek mit tegyek.
2010. jún. 12. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Manapság már annyi helyről meg lehet az ilyet tudni h van e valakije (közösségi oldalak, vagy csak egyszerűen a közös ismerősöktől) Találd fel magad, és legyél bátor ha már annyira tetszik!!!
2010. jún. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú neked kell lépni ! Közös ismerősöktől érdeklődni. A korotokat még írd le. Ismerd meg és kedveltesd meg magadat vele és amikor már 1 hónapja ismeritek egymást vagy 2-3 hét akkor vald be neki HAJRÁ :)
2010. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sztem kezdj el vele beszélgeti...barátkozni...és kérdezz rá h van e valakije...vagy h be e jössz neki...

ha aztmondja hogy van...akkor maradhattok barátok...és később lehet hogy lesz belőle valami... :)

2010. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi megszívleltem a tanácsokat!

Egyébként mind a ketten 14 évesek vagyunk.

2010. jún. 12. 12:30
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy nem ismerem annyira mint pl. egy osztálytársat, mert az elmúlt 1-1,5 hónapban ismertem meg, és nem tudom, hogy hogyan közelítsek hozzá.

Írjak neki egy e-mailt hogy találkozzunk, vagy mit csináljak?

Mert a lányokat én csakis csoportban szoktam látni és elég ciki ha előttük kérem meg hogy jöjjön el velem valahova.

2010. jún. 13. 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:

én 13 éves lány vagyok

amúgy egyáltalán nem ciki ha félrehívod beszélni egy percre.

és örülj hogy fiú vagy mert a lányoknak "nem illik" párkapcsolatot kezdeményezni, és neked nem gáz.

2010. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát örülnék én, csak még sosem voltam ilyen helyzetben, és nem tudom hogy hogyan kéne csinálni.
2010. jún. 16. 09:01
 8/9 anonim ***** válasza:

ha megkérdezed, hogy akar e veled járni, akkor úgy kérdezd hogy nem akarsz e eljönni velem sétálni? vagy ilyesmi.mert ha rögtön azt kérded hogy JÁRUNK? akkor lehet hogy megijed

;) am előző voltam

2010. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

irj neki rejtélyes üzenetet :D :)


vagy szünetben,illetve ha 1 helyen vagytok...figyeld...és ha rádnéz akkor ints neki a kezeddel h gyere félre... és ott dumáljatok :)

2010. aug. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!