Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudott ennyire átvágni? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott ennyire átvágni? :S

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: én egy harmadéves gimnazista fiú vagyok, eléggé ilyen visszahúzódóbb típus voltam mindig is. Van egy lány osztálytársam, aki nagyon népszerű az iskolában, ilyen tipikus suli szépe gazdag szülőkkel.

Mivel én elég jó vagyok a reáltárgyakból, ő viszont egyáltalán nem, ezért megkért, h picit korrepetáljam őt. Először eléggé zavarba jöttem, mert egyébként nem szoktunk beszélgetni, meg nem is vagyunk egy kategória, de azért természetesen elvállaltam.

Teltek a hetek, haladtunk is az anyaggal én meg szépen lassan kezdtem picit belezúgni. Jól elbeszélgettünk mindig, úgy éreztem kedveli a társaságomat ő is.

Most az év végére sikerült is javítania két osztályzatot, szóval eredményes is volt a dolog. Igen ám, de ekkor ért a hidegzuhany, amióta javított a jegyein és végeztünk a korrepetálással azóta szinte teljesen levegőnek néz. Utólag tudtam meg pl. h szervezett egy házibulit, ahova engem meg sem hívott :(

Most jelenleg totál szánalmasnak érzem magam, h ennyire hülye voltam, h elhittem, h esetleg tényleg kedvel engem és nem csak a matek miatt volt velem. Biztos rajtam röhögnek most a haverjai is :S Az ilyen szép és gazdag lányok tényleg mindent megtehetnek az emberrel ? :(


2010. jún. 11. 18:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, h term. ingyen csináltam. Elég hosszú lett most nézem, köszi h elolvastátok.
2010. jún. 11. 19:05
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv tesó!


Veled az a baj és sok mindenki mással hogy van szemed csak nem látsz vele, azaz naív vagy. Igen tesó, téged kihasználtak.

Hogy tudod kivédeni? Aki szóba se áll veled és csak akkor jön oda ha kell neki valami akkor EL KELL KÜLDENI BARÁTOM! Nem nincsen, bocs dolgod van stb! Olyannal ne álmodozz aki csak akkor szólít le ha szorul a húr és kell valaki aki kihúzza a csávából. Lehet akár milyen szép, ne hagyd hogy megbabonázzon mert te fogod rosszul érezni magad, ő meg le se ...r.

2010. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolhattad volna, hogy csak azért barátkozik veled, hogy jobb legyen. Tipikus érdek barátság... Nem kell vele foglalkozni, ha legközelebb segítséget kér utasítsd el. Jövőre jön a 4., akkor mi lesz? Majd lehet kér segítséget utasítsd el...
2010. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ui.: "Az embernek szüksége van a hibákra és a baklövésekre, mert azok által lesz nagyobb és bölcsebb." Ergo a hibáidból tanulsz.
2010. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom, te mire számítottál....korrepetálásról volt szó,és az h esetleg kedves veled, és jokat beszélgettek, ne haragudj de teljesen normális emberi reakció..te hibáztál ott hogy többet képzeltél a dolgok mögé,mint ami valójában volt.És ez nem az ő hibája.Úgyhogy nem értem a problémádat,de nem vágott át téged, csak te képzeltél túl sokat.Felejtsd el.
2010. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hülye voltál hogy ingyen tanítgattad a szabadidődben...
2010. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vágott át, már bocs. Megkért, hogy korepetáld és ENNYI. Egy szóval sem mondta, hogy mást is akar tőled, nem? Az egy dolog, hogy jól elbeszélgettetek, nekem is van egy halom ismerősöm, akivel jól eldumálok néha, de eszem ágában sincs őket meghívni pl. a szülinapomban. Nem csinált veled semmit a csaj, te magyaráztál bele mindent a dologba. Ne gondold, hogy olyan fontos lennél neki, hogy most a haverjaival rajtad röhög. Csak egy ismerős vagy neki, se több, se kevesebb. Nem kell túl misztifikálni, túl spilázni a dolgot. Talán legközelebb okosabb leszel, és ha valaki a segítségedet kéri, nem hiszed azt rögtön, hogy akar tőled valamit (legyen szó barátságról, vagy másról).
2010. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
most olvastam csak hogy ingyé is csináltad ráadásul..igaza van az előttem szólónak.. nem az ő hibája ha buta vagy.
2010. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

19:10-es :

tök ugyanazt írtuk, csak te szebben kifejtetted:)

2010. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnállak cimbora, de ez a tanulópénz. Egyébként ne általánosíts az én párom is penge családból származik én meg egy féreg angyalföldi börtöntöltelék vagyok. Ő a helyzete ellenére nagyon korrekt és felkaroló. Remélem te is megtalálod azt, aki megérdemli a törődésed.


"ma nekem, holnap neked"

2010. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!