Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 22 éves nagyon zárkózott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 22 éves nagyon zárkózott, csendes lányt, hogy lehet meghódítani?

Figyelt kérdés
Az egyetemen megismertem egy lányt, nagyon tetszik nekem, de eléggé visszahúzódó nem is nagyon beszélget senkivel egy két lány kivételével. Tőlük megtudtam, hogy még nem volt barátja, nem jár el sehova stb. Mit tanácsoltok, mit csináljak?

2018. ápr. 2. 10:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Lesz még lehetőséged olyan lánnyal randizni, akivel majd kölcsönösen bejöttök egymásnak.
2018. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De én Őt szeretném. :(
2018. ápr. 16. 12:39
 13/22 anonim válasza:
64%

De aranyos vagy. :)

Az, hogy kerül, nem biztos, hogy rólad szól, lehet, hogy inkább róla. Nem bízik az emberekben, tapasztalatlan stb... Én is ilyen vagyok, szóval megértem, nekem is sokáig nem volt barátom, nem jártam el sehova (bár most se). Szerintem valószínű, hogy egyszerűen félénk, introvertált, nem tud mit kezdeni az emberekkel. Szerintem vesd be a romantikus oldaladat, hátha az bejön. Ajánlanám a facebookot, de az szerintem elég személytelen, de mondjuk írhatnál neki levelet, bele borítékba, de legyen őszinte, nem tolakodó, kedves. Nem kell cifrázni... És ne nyomulj, mert az riasztó. Írd meg neki, hogy nem akarod zaklatni, de szépnek találod és kedvesnek, és szeretnéd megismerni, mert ilyet még nem éreztél stbstb...

És majd írd meg, hogy sikerült. :)

2018. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
22cm-rel
2018. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én egy vagy több barátnőéhez mennék oda, és őket szedném fel, viccen kívül természetesen beszélgetni kezdenék velük, hogy megszeretném ismerni a lányt bizonyos okok miatt, és csak is jó szándékú vagy, míg normálisabb fajta is.

Ez után egyszerre odamehettek, így sokkal biztonságosabban érzi majd magát, és míg te beszélsz, és barátnői is néha megnyugtató, bíztató jeleket adnak. Aztán a személyes beszélgetésben, a belső világáról;érzelmeiről, látásmódjáról, olyan dolgokról amik felé erős érzelmei vannak, és miért., szóval őt magát, az elméjét megtudni akarva és sajátodat átadni akarva neki, megismeritek egymást, míg kimutatod az aktuális hozzá viszonyulásodat, benne az aktuális irányba, amibe szeretnéd változtatni a kapcsolatotokat.

2018. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
szerintem csak fél tőled.
2018. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%
A félénkség nem egyenlő az elutasítással ezt tarrtsd a szemed előtt. Nem mindenki magabiztos és határozott fellépésű a lányok közül sem. Sokan nem olyan fajták akik kirakják a kirakatba amilyük van.
2018. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

azért írtam, mert én hasonló vagyok/voltam. lehet félelem, mert lehet, hogy

- tetszik neki ez a srác, de magát gáznak tartja

- fél, hogy hülyeeséget mondd

- fél, hogy ne adj isten csalódik

- fél, hogy mit gondolnak róla

ne hülyeségezd már le, amikor te sem tudod, nem vagy a lány helyében.-.-" bírom, amikor csípőből hülyeségeznek

2018. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hát én már mindent megpróbáltam hogy közelebb kerülhessek hozzá, sikertelenül :(
2018. máj. 9. 18:44
 20/22 anonim ***** válasza:
20%
Én azt javaslom, kerüld nagyívben az ilyen lányokat. Arról fog szólni a sztori, hogy megfejtsd, megnyisd...agyrém az egész, nekem elhiheted. Addig amig más élvezi az életet a barátnőjével, te állandóan görcsölni fogsz a csajoddal. FELEJTŐS!
2018. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!