Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsimerkedtem egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsimerkedtem egy fiúval, nemolyan rég! De most mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nagyon jól elvoltunk kettesben, beszélgettünk sokat, és úgy gondolom, egymáshoz illünk, és ő is így gondolja. Nem történ semmi köztünk mert tudja, hogy nem vagyok oylan lány. Meg ő sem az a típus. Inkább komolyabb kapcsolatra vágyunk mind ketten,és ehhez nyilván idő kell (mindenhez) ezt megis beszéltük. Most újból találkozunk, viszont én elég tapasztalatlan vagyok iylen téren. Itt már megengedett a csók? Vagy ez túl korai? Esetleg keltek benne valami oylan érzést, hogy mégis csak könnyű vérű vagyok? Nem tudom mit csinaljak, kérek szépen tanácsokat..
2010. jún. 11. 14:32
 1/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neharagudj! Ezt nemis tudom,hogy felejthettem ki: )

Ő 22,Én 18

2010. jún. 11. 14:40
 3/4 Réti bubuzér ***** válasza:
Még egy apácaruha is jól jöhet neked :D
2010. jún. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már beszélgettetek pár alkalommal, vagy esetleg régebbről ismeritek egymást, akkor megengedett :D


Azt mondanám olyan 2-3 randevú, vagy 2 hét teljesen normális, nem elhamarkodott.


18/F

2010. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!