Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem becsülik meg a szűz lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem becsülik meg a szűz lányokat?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést, és írták rá,hogy "attól függ miben fogadtunk"(hogy megtisztelés-e, ha egy lány szűz.

A barátommal lassan 7hónapja vagyok együtt, és tényleg félek ettől,hogy mivan ha ő is hasonlóban van bennt?

Valamelyik hülye haverjával fogadott? De 7hónapot egy átlagos pasi nem várna( 20éves)

7hónap alatt szóba se jött a szex,csak most,mindketten szeretnénk..ez természetes kérdés,hogy megfordul bennem?

Nemtudom..De csak normális válaszokat légyszives..

Köszönöm :) l/17


2010. jún. 10. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Attol mert 1-2 fiu ilyen hülye a többség még normális, főleg hogyha szeret Téged akkor nem tesz hasonlot..

Én mondjuk jobban szeretem a szűz lányokat mint akik mindnekivel összefekszenek

2010. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a szűz lányokat, de ez csak az én gondom. Nekem mindegy, h szűz-e, ez az ő dolga.
2010. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

7 hónap alatt nem ismerted ki?

szerintem nem fogadott senkivel, vagy ha igen 7 hónap alatt rég elbukta.

2010. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7hónapja jár veled akkor biztos,h nem fogadásból fektetne le!ahhoz az túúltúl hosszú idő.
2010. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. jún. 10. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:

ő szeret téged :)

és megbecsülik sztem a szűz lányokat. egyik fiúosztálytársam nem rég mondta, hogy felnéz rám, mert nem teszem szét egy akárkinek a lábam, és a szerelmet várom ;)

16/L

2010. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Már bocsi, de csak egy lány fejében fordulhatnak meg ilyen hüJJe gondolatok.

2010. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fiúk többsége még normális és a normális fiúk többnyire megbecsülik, ha a barátnőjük még szűz. Az én barátom is örült, hogy ő lehetett nekem az első (kölcsönös, én is nagyon boldog voltam, hogy neki meg én), főleg hogy ismeri az előző barátomat, tudja hogy előtte vele jártam és tudja hogy az a pasi elég sok lányt megfektetett már, szóval tényleg nagyon örült, hogy neki sem adtam oda magam, nem is bántam meg, nem ő volt az igazi.

17L

2010. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a fiú is szűz, csak szégyelli magát előtted.

És ha ez így van akkor valószínű hogy komoly gondolkodása van. Szerintem biztos hogy nemcsak arra kellesz neki.

Egyébként én nagyon tisztelem a szűz lányokat, és örülnék ha a kedvesem lenne egy ilyen lány. Manapság nagyon ritka a csajok között a szűz.


27/F

2010. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sose ertettem hogy minek varni, en megis vartam 6 honapot.. meg fiatal voltam
2010. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!