Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy pár hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy pár hét alatt fel tudjam hívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és "messziről csodálok" egy iskolatársamat (ő 18 éves). Nem ismerjük egymást, csak látásból (én őt, 90% hogy ő is engem). Nem tudom, hogy közelítsek hozzá, és most még az idő is sürget, hiszen pár hetünk van már csak a suliból. Mit tehetnék, hogy legalább észrevegye, hogy élek? Nem akarok nyomulni végképp, megelégednék én barátkozással is. Mivel elég félénk vagyok, és nincs túl sok önbizalmam, az ki van zárva, hogy csak úgy odamegyek hozzá. ő is inkább az a zárkózottabb típus, szóval nem hiszem, hogy ez beválna nála. Viszont fogalmam sincs, hogy akkor mi...? Nagyon örülnék pár hasznos tanácsnak...
2010. jún. 10. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mersz ooda menni, akkor kezdésnek vedd fel msnre
2010. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vedd fel msnre meg semmi...Hanem mondjuk szemezz vele a folyosón vagy mosolyogj rá. Aztán ha ezt mondjuk csináljátok 2 napig és reagál rá, akkor jelöld be valami közösségi oldalon és továbbra is küldd a jeleket..Aztán ha ezeket nem érti és nem szólít le, akkor vagy besz.ri vagy nem tetszel neki...
2010. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkét választ :) egyelőre nem szándékozom felvenni msn-re, az csak a legvégső eset lenne...

közösségi oldalon bejelöltem nemrég, vissza is jelölt, szóval muszáj ismernie. igyekszem keresni a közelségét, szemezni eddig még nem sikerült, de majd próbálok. viszont pont az a gond, hogy nem az a fajta fiú, aki csak úgy lazán leszólít...

egyébként van egy félig- meddig közös ismerősünk...gondoltam rá, hogy rajta keresztül megpróbálom megismerni...bár nem lenne egyszerű, de megpróbálnám...jó ötlet lenne? bár azt sem tudom, hogy vezetném fel ennek az ismerősnek, hiszen annyira nem vagyunk jóban.

2010. jún. 10. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
miért várnál pár hetet?
2010. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
josi barát segít! szerintem hagyd a fenébe ezt és intézkedj te megad.én is hasonló cipőben járok mint te.mármint beszari vagyok a csajoknál,de aztán tök jó érzés az amikor az ember szembe néz a félelmével és annak ellenére is leszólítja a kiszemeltjét hogy remeg mindene,izzad és dadog össze vissza :D
2010. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, a közös ismerős jó ötlet lenne, de ne mondd el az ismerősödnek, hogy miért akarsz vele barátkozni, mert ha nemigen vagytok jóban, akkor ne add ki neki a bizalmas dolgaidat..
2010. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

20:16

Miért, holnap szólítsam le, és kérjem meg a kezét? pár hét kevés idő...:S

20:16

de hogy vegyem a kezembe az irányítást? mit csináljak..?:S te milyen közeledésnek örülnél a legjobban?

20:17

igen, ezt így gondoltam, nem mondanám el neki, hogy miért. elég gyanús az már magában is.

2010. jún. 10. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

20:16 vagyok. én egyenes ember vagyok.nem szeretem a sz@rakodást.ha egy lány odajönne hozzám és konkrétan a szemembe vágná hogy bejövök neki és meg akar ismerkedni velem,azt hiszem hogy sokkal hamarabb kapcsolnék mintha küldözgetné azokat a bizonyos jeleket.vagy sikerül,vagy nem.több variáció nincs. persze ez én vagyok.nem tudom hogy a többi pasi hogyan működik. ha viszont nem jön össze én még itt vagyok neked! :)

amúgy 20/F

2010. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!