Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dalpárbaj? Szórakozás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalpárbaj? Szórakozás vagy sem? Mi állhat a háttérben? Vélemények?

Figyelt kérdés

A történet:

Egy nagyon jó barátnőm szerelmes, de nagyon. Szeretnék neki segíteni, de nem tudom hogyan. Mester és tanítvány a szituáció. Mielőtt bárki félreértené, nem tinédzser csajról van szó. Mindketten harmincasok. Barátnőm csinos, kedves, segítőkész, ráadásul évekkel fiatalabbnak hiszik rendszerint, mint amennyi valójában. Azonban igen félénk eleinte, nehezen nyílik meg. Mindössze két pasija volt (több éves kapcsolatok). Tavaly év vége óta járunk edzésekre. Azt mondta, hogy már a legelső találkozáskor érezte, hogy „vibrál a levegő” köztük. A pasiról annyit, hogy jól néz ki, sportos, udvarias (nem az az erőltetett kötelező udvariasság) tényleg van benne „valami” szerintem is. Karácsonykor még sütit is hozott, cukormenteset… Egyetemet végzett, nyelveket beszél. Van egy fő állása emellett. Ezt szerintem csak hobbiból csinálja, mert nagyon szereti a sportot. Igen eszes palinak tűnik.


A pasit nevezzük az egyszerűség kedvéért Márknak. Szóval elég sokszor keresik egymás tekintetét. Ha barátnőm durcás, akkor volt már rá példa, hogy Márk odamegy mellé és ott csinál egy-két gyakorlatot… Ha Márk megkérdezi úgy általában, hogy volt-e izomláz és barátnőm nagy büszkén azt mondja, hogy nem, akkor tuti, hogy a soron következő edzésen meghalunk… Ezen kívül Erik szokott a tanítványoknak messengeren írogatni pár sort. Például, ha valaki beteg, akkor ráír, hogy hogy van meg ilyesmi. Azonban a barátnőmmel közvetlenebb hangot ütött meg ezekben az üzenetekben, mint mondjuk velem, vagy egy másik ismerősünkkel. Barátnőm beteg volt, erre Erik három (a) legjobban sírós smileyt írta az elé, hogy „sajnálom, hogy nem jössz”, stb. A karácsonyi süti cukormentes bejgli volt, mondta előtte hogy mákos lesz. Barátnőm mondja, nem lehetne-e diós? Az lett végül. Most a hosszú hétvégén is mentünk. Barátnőm kérdezi tőle, hoz-e sütit. És hozott. Barátnőm megkérdezte, hogy másnak is szokott-e sütögetni, de Márk ügyesen kikerülte a választ, így gyanítom, hogy nem. Márk általában lájkolja barátnőm romantikus beütésű képeit (amin a barátnőm szerepel, szívhez szóló namestestes idézetekkel, illetve romantikus tájképek stb.), de csak azokat, a „semlegeseket” nem. Az én Celine Dion-Titanicos képemet viszont nem lájkolja. Meg azért még akadt ez az, de mindent nem tudok leírni.


Pár hete megszántam barátnőmet és írtam egy verset, aminek minden 2. sorának első kezdőbetűjét összeolvasva kiadta Márk nevét. A szavakat én írtam, de a barátnőm gondolataival. Persze úgy osztottuk meg, hogy csak néhány ismerős láthatta, egy fiktív írói álnevet használtunk. Márknak nagyon tetszett, ezt még én is észrevettem. Talán akkor lett volna előrelépés, mert úgy nézett ki, hogy Márk beszélgetést akart volna kezdeményezni barátnőmmel az edzés előtt, de barátnőm elcseszte.. idiótán röhögött és egy csajjal beszélt, látványosan kerülve szegény Márkot, később jól le is csesztem emiatt. Zavarában ilyen sajnos, de lehet Márknak úgy tűnt, hogy csak szórakozott a barátnőm…


Ezután lett egy kis mosolyszünet, mindkettő bevágta a durcát. Aztán kitaláltam, hogy osszunk megy egy dalt az fb-n. És innentől van köztük egy bizonyos dalpárbaj, legalábbis szerintünk. Márk korábban ritkán osztott meg dalokat, azok is inkább, rockos, pasis dalok voltak. De amiket újabban megoszt olyan, mintha az általunk megosztott dalokra lennének a reakciók/ válaszok. Tisztára. Annyira passzolnak a szövegek. Az egyik dalban például Márk „lecseszte” a barátnőmet, hogy nem a szívét akarja, csak a figyelem középpontjába akar lenni… erre barátnőm nagyon megsértődött, mert egyáltalán nem ilyen. Viszonozta a segítségemmel, hogy „ismerj meg mielőtt ítélkezel” erre hamarosan jött Márk válasza, ami kb. hogy miért haragszol rám? (barátnőm elővette az edzéseken a durcásabbik felét). Gyanítom, hogy Márk is megégette már magát, akárcsak a barátnőm, lehet tesztelgeti barátnőm kitartását és jellemét. De meddig mehet ez így?


Márknak nincs barátnője, pedig akármilyen nőt felszedhetne… Úgy gondolom tényleg az a gond, hogy bár tetszik neki a barátnőm, de fél egy újabb pofáraeséstől, hiszen nem tudja, hogy milyen. Gondoltam egy merészet, és megírtam a barátnőm „történetét”, hogyan verte át mindkét pasija, és hogy mi húzódik meg gyakran a mosolya mögött. Mindezt egy nem létező regény egyik fejezeteként, amit úgy osztottunk meg, hogy részlet, csak mi hárman látjuk. Elég őszinte és szívbemarkoló lett, barátnőm elsírta magát rajta. Persze álnevekkel, de egyértelmű, hogy kik a szereplők. Belefogalmaztam azt is, hogy barátnőm felfogja a nemet, de akkor ki kéne tán mondani. Mindezt E/1-ben írtam. Többet nem tehettem érte. A „lekoptatós” dal MÉG nem került fel. Tegnap este, miután felkerült a történet jóval többet lógott Márk az fb-n, mint ami jellemző rá, talán a nem létező regényt kereste. Vélemények a helyzettel kapcsolatban?


Ja igen, barátnőm megkérdezte messengeren, hogy „mostanában más típusú dalokat osztasz meg” válasz: „ja, egy kis rock, nem tudom mit osztok meg” és egy széles vigyorgó smiley a végén… ez még a REGÉNY előtt volt… és persze a dalok nem rockzenék...



2018. márc. 19. 21:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Márk=Erik, csak mivel fiktív nevek kicsit belezavarodtam
2018. márc. 19. 21:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekes ez a barátnőd is, meg az ErikMárk is, de honnan a fenéből tudjuk, mi áll emögött? Majd kiderül.
2018. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem tinédzser csajról van szó. Mindketten harmincasok"


Ideje felnoni, ha ez igy van...

2018. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hú, de sok időtök, energiátok van... Nem kellene valami értelmesebb dologgal foglalkoznotok, amivel nagyobb hasznára vagytok a világnak?
2018. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Jól làtom, a frici gyakorlatilag bàrkit megkaphatna a csoportból, ahova jàrtok.


Màssal is kedves az ürge?


Akàrhogy is nèzem, gyanús a dolog.

Az oviból tènyleg kinőttetek màr?

2018. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb. így ismerkedtem én is 17 évesen, még a morzét is bevettem... tényleg 30-asok vagytok?? A másik, h végigolvasni is fárasztó volt, nem hogy amit konspiráltok ti ketten...félelmetes. :)
2018. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*bevetettem, elnézést :D de, mondjuk mindegy, osszátok be, kinek mi tetszik :)
2018. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úristen.. ettől kiégett az agyam.
2018. márc. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!