Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt hívnád el randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt hívnád el randizni?

Figyelt kérdés

Az egyiket kicsit régebb óta ismered, jó fej, aranyos, de külsőre egyáltalán nem vékony, combos, teltkarcsú. Kb ilyesmi:


[link]


Szép arca van, de engem nagyon zavarna a súlyfelesleg.


A másikat viszont még nem annyira ismered, de nagyon jó a benyomásod róla, ő is rendes, kicsi, vékony, szeretni való kis csajszi kb ilyen:


[link]



2018. márc. 19. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Haaat a masodikat, egyertelmuuu, hason fektetve, kisparna a punci alaaa es igy benne lenni orult szep latvany, haaat meg a 69 ben.
2018. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az elsőt,sokkal nőiesebb az arca ha nem tetszik az a pár plusz kiló azt letornáztatod vele pár hónap(nincs sok rajta) alatt
2018. márc. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2018. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálam egyértelmű, hogy a másodikat választanám. De nem teljesen mind1, hogy én mit mondok? Nem nekem kell a döntést meghoznom :)
2018. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!