Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki egy férfi szemében, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy férfi szemében, ha a nőnek egyetemistaként még nincs sok pénze?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy külföldi sráccal, akivel nagyon jól elvagyunk és elutazik Milánóba pár napra, mondta, hogy mehetnék vele. De olyan cikinek érzem azt mondani, hogy nincs most pénzem erre(amúgy szokták szüleim fizetni az utaimat, síelés, Görögország barátnőimmel meg ilyenek, de épp ezért most ezt nem fizetnék). Ha ezt így megmondom neki őszintén, nagyon beégek? :/

2018. márc. 15. 17:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem értem az aggodalmat. Olyanról már hallottam, hogy a fiú retteg, hogy nem lesz elég gazdag, erős, bátor, magas, határozott és ezer más kitétel a lány számára. De a fiúnak nem elvárása, hogy a lány nála gazdagabb, erősebb, magasabb, határozottabb, jobban kereső vagy bármilyen téren "több" legyen, sőt, az inkább irritálni szokta.
2018. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
59%

Pedig van itt irigy, pl. az, aki szerint szánalmas, ha a szülők támogatják az egyetemista gyereküket. Lehet, hogy proli családokban kivágják a gyereket 18 évesen otthonról, hogy boldoguljon, de a mi környékünkön nem ez a szokás.


Egy gyerekkori barátnőm szüleinek jól menő fürdőszobaszalonjuk van. A fiuk "örökölte" meg, tehát igazából készen kapta az üzletet, de mióta ő vezeti, azóta egy nagyobb helyre kellett költözniük, annyira jól megy. Tehát felesleges azt gondolni, hogy aki beleszületett a jóba, az elherdálja.

2018. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én is voltam már ilyen szituációban, és mondtam neki h szivesen mennék vele a jövőben, de most nem tehetem meg. Tehát jeleztem neki hogy nem az ötlettel van baj.

Ja és szerintem nem az a szánalmas ha valaki a szüleitől kapott pénzt diákként elfogadja, hanem ha például egy ilyen esetben kifizetteti az utam a férfival... mert egy ilyen lány van.

2018. márc. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%

Nem a szülői támogatás a szánalmas, hanem visszaélni vele. Más az, ha van hol lakni, kapsz kaját meg max ruhákat, ezt-azt, zsebpénzt, meg más 40-50-et legombolni anyuékról puszta szórakozásra.


Ha valaha lesz gyerekem, valószínűleg én is támogatni fogom. Nem kell attól félnie, hogy utcára kerül, vagy éhezni fog. De 18, sőt, 16 fölött már arra fogom nevelni, hogy ha bármilyen szórakozásra vagy luxuscikkre szüksége van, keresse meg rá a pénzt és ne a családét bulizza meg nyaralja el.


Más támogatni és más kiszolgálni. Én is hálás vagyok utólag, hogy nem adtak mindent a számba és nem az volt, hogy elfingottam magam és már lett a kezemben egy komplett útra pénz. Az ember tanuljon meg dolgozni a céljain. Egy egyetemista ehhez nemhogy elég idős, hanem túl idős.

2018. márc. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
59%

Tehetős egyetemista csak akkor lehet valaki, ha mondjuk 30 évesen megy egyetemre, addig meg gyűjtöget (?). Szóval minden egyetemista csóró, ez van. Az más kérdés, hogy kit hogy támogatnak a szülei. Ha van esze a barátodnak, akkor valószínű már rájött, hogy nem te fínanszírozod magadnak az utazásaidat, ennélfogva nem kellene meglepődve lennie azon, ha elmondanád, hogy most a szüleid nem adnak neked pénzt.


Amúgy egy szülő mindig a legjobbat akarja a gyerekének, és most azért ne ítéljünk el senkit, mert valaki gazdag családból jön. Ha a kérdező már nem tanulna és a szülei pénzén lógna, az nem lenne helyénvaló, nem az, hogy egyetemistaként szülői támogatásra szorul. Az tény, hogy ezek az utazgatások nekem is luxusnak tűnnek, de most ezért ne ármánykodjunk már.

2018. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!