Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőkènt hogyan lehet finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkènt hogyan lehet finoman nem tolakodóan kifejezni ha tetszik egy pasi? Fèrfiak vàlaszoljanak

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 20:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten, ezek már jelzésnek számítanak? Én ha valakivel találkozom, alapból kedves vagyok és mosolygok és érdeklődök és kérdéseket teszek fel neki. Mert ilyen vagyok, így neveltek. Akkor is hajlamos vagyok egy találkozóba belemenni, ha képről nem tetszik, mert adok egy esélyt a személyiségének.

De ezek nem jelzések a részemről. Ez természetes emberi érdeklődés.

2018. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tolakodhatsz is, nem fog a pasas megsértődni:)
2018. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi érzelmi analfabéta kisfiú... a kezeteket ne kérje meg a nő, miután randira hívott és szerelmet vallott :D
2018. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Lenémítod és elteszed a telefonod" - igen, igen, és ezerszer is igen!!!


Semmi nem mondja olyan ékesszólóan, hogy "le vagy szarva, kutyába se veszlek", mint a másik jelenlétében is örökösen nyomogatott telefon.

2018. márc. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A "csak neki fenntartott" mosoly/nézés is nagyon jól működik ám!


Személy szerint az érintésben annyira nem hiszek, én tolakodásnak veszem, ha egy nő folyton tapiz, simogat. Ahogy a nők, a férfiak se szeretik, ha kéretlenül behatolnak a privát szférájukba.


Viszont: intézd úgy többször, hogy kettesben, vagy csak vele és esetleg egy barátnőddel/barátjával maradjatok, beszélgess vele őt is érdeklő dolgokról. Te is megnyílhatsz neki egy kicsit jobban, de azért ne borítsd rá az egész magánéletedet.


Előbb-utóbb fel fog neki tűnni, hogy érdekled...

2018. márc. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mármint hogy érdekel téged... :D :D
2018. márc. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!