Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 30-40 éves nőnek mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-40 éves nőnek mekkora eséllyel tetszik meg egy huszonéves pasi? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy abszolút dögös 30-40es nőt (nem kérdeztem a korát meg nem is jött szóba szóval ez most tipp) ügyintézés kapcsán aztán azóta is gyakran felkeresem ilyen olyan ügyekkel. Már először is nagyon szimpatikusan viselkedett, mosolygós, humoros, beszédes volt és igazából nagyon megtetszett nekem.

Én külsőre objektíven meg a visszajelzések alapján eléggé jóképűnek számítok meg oda is figyelek magamra, mindig sportoltam, igényesen öltözködök stb...Na most én viszont ehhez néha béna vagyok, tehát nem tudom tetszem-e neki vagy csak beképzelem. Sokszor volt már, hogy nem vettem észre, mások kötötték az orromra, hogy hé nem vetted észre hogy próbálkozott a csaj? Jól elbeszélgetünk, sokat kérdez rólam érdeklődik tök magánügy jellegű dolgokról, mosolyog rám, nevet a szar poénjaimon, meg elég közvetlen mármint odaül mellém odahajol, hozzám ér, közel áll stb. Vagy mondjuk átmegyünk másik helyiségbe és ugye ő megy előttem aztán "tekeri" amije van, bár fene tudja sok nő alapból így jár :)

Most lehet mindenkivel ilyen mert mondjuk Ő ilyen típus, de én azért érzek valamit a levegőben. Meg közölte ám, hogy neki van egy gyerkőce, tudom, hogy elvált ilyesmi. Szóval azért eléggé személyesek néha azok a beszélgetések.

Szerintetek? Érdemes lenne meghívni egy kávéra és jobban bepróbálkozni? Ugye én jóval fiatalabb vagyok nála 24 vagyok. Ő nem hiszem, hogy 40 van még inkább olyan 34-38ra saccolnám, meg ugye kérdés, hogy ha akar is valamit tőlem mit akar? Mert tényleg nagyon szimpi szóval ismerkednék vele rendesen is de ha ő mondjuk más célra nézett ki hát legyen :))


2018. jan. 5. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz meg, hogy meló után, meghívd egy kávéra? Rögtön többet tudnál.
2018. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az 1#es válaszolóval túl is van tárgyalva. Tök igaza van. Egy kávé, aztán mindjárt többet tudsz.
2018. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor viselkednék így,ha tetszenél,és xszimpatikus lennél :)
2018. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Azért azt, hogy egy ügyintéző nem paraszt az ügyfelével, hanem kedves, és mosolygós, nem kellene összekeverni azzal, hogy tetszel neki... :D Azok, akik emberekkel dolgoznak, tanulnak is ilyesmit. Lehetsz te a 20 éves George Clooney is, egy értelmes 30-40-es nőnek sem fogsz kelleni, mert megennének reggelire.

Az persze más, ha elvált, gyereke van, stb.... akkor bárkit megpróbálhat összeszedni, aztán vagy lesz valakiből pótapuka, aki neveli a kakukkfiókákat, vagy nem...

2018. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

30-as no vagyok,dogos es sportos. Csak a 25 ev alatti izmos fiukat nezem meg,meg csak hozzajuk vonzodok. Ugyhogy siman probalkozz ilyenkor.

:*

N

2018. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Ügyintéző vagyok, készséges, kedves, mosolyog,s de még véletlenül sem érdeklődöm minden ügyfelem magánéletéről, nem diskurálok, nevetgélek Vele.


Amit a kérdező leír annak fele természetes egy feladatát jól végző ügyintéző részéről, de ha a másik fele is igaz, és nemcsak a kérdező lát bele többet, akár vélhetőleg szimpatizál Vele magánemberként is.


Vissza az elejére: kávé meghívás és minden eldől.


De azért készülj fel,hogy esetleg kedvesen de nemet mond, ez is benne van a pakliban.


Maga a korkülönbség manapság már nem akadály.

2018. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Igen, egy ügyintézőnek kedvesnek, figyelmesnek kell lennie, hogy elintézze az ügyet, ami miatt az ügyfél felkeresi. Ez a nőben megvan. De az, amit hosszabban írtál róla, sőt a magánéletét is elkotyogta, arra enged következtetni, hogy akar(hat) Tőled vmit. Vagyis, inkább elsztorizta a gyereket, minthogy hidegzuhanyként öntse rád, hogy persze, menjünk kávézni és majd ott megmutatja a gyerkőc fényképét.


Szóval, nosza, kérdezd meg, meddig dolgozik, van-e kedve meginni egy kávét. De pozitívan kérdezd, van kedve(d) meginni egy kávét és add meg a helyet, az időpontot nagyjából!


Esetleg visszajöhetsz, hogy sikerült-e? Olyan kíváncsi vok és drukkolok!

(azt meg, hogy pótapát keres a kakukkfiókájának, szerintem hagyjuk, mert ha igen, akkor mi van? Semmi, ne ebből indulj ki!)

2018. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól néz ki, és Te 34-38 évesnek gondolod, akár lehet 40 éves is :)


Hagyjátok már ezt a pótapuka kell szöveget. Ennyi idős nőnek már nem hinném,hogy óvodáskorú gyereke van, de ha az is, miért kellene Neki egy 24 éves pótapuka annyira,hogy a munkahelyén vadászgasson.


Ha egy nő pótapukát keres nem egy fiatal srácot fog magának kiszemelni, ebben biztosak lehettek.

2018. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
dugasr valo csak egy 20 evesnek egy 40 hez kozeli no..
2018. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel,a 30 feletti férfi korosztàly nem épp bugyinedvesìtő.37n
2018. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!