Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 30-40 éves nőnek mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-40 éves nőnek mekkora eséllyel tetszik meg egy huszonéves pasi? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy abszolút dögös 30-40es nőt (nem kérdeztem a korát meg nem is jött szóba szóval ez most tipp) ügyintézés kapcsán aztán azóta is gyakran felkeresem ilyen olyan ügyekkel. Már először is nagyon szimpatikusan viselkedett, mosolygós, humoros, beszédes volt és igazából nagyon megtetszett nekem.

Én külsőre objektíven meg a visszajelzések alapján eléggé jóképűnek számítok meg oda is figyelek magamra, mindig sportoltam, igényesen öltözködök stb...Na most én viszont ehhez néha béna vagyok, tehát nem tudom tetszem-e neki vagy csak beképzelem. Sokszor volt már, hogy nem vettem észre, mások kötötték az orromra, hogy hé nem vetted észre hogy próbálkozott a csaj? Jól elbeszélgetünk, sokat kérdez rólam érdeklődik tök magánügy jellegű dolgokról, mosolyog rám, nevet a szar poénjaimon, meg elég közvetlen mármint odaül mellém odahajol, hozzám ér, közel áll stb. Vagy mondjuk átmegyünk másik helyiségbe és ugye ő megy előttem aztán "tekeri" amije van, bár fene tudja sok nő alapból így jár :)

Most lehet mindenkivel ilyen mert mondjuk Ő ilyen típus, de én azért érzek valamit a levegőben. Meg közölte ám, hogy neki van egy gyerkőce, tudom, hogy elvált ilyesmi. Szóval azért eléggé személyesek néha azok a beszélgetések.

Szerintetek? Érdemes lenne meghívni egy kávéra és jobban bepróbálkozni? Ugye én jóval fiatalabb vagyok nála 24 vagyok. Ő nem hiszem, hogy 40 van még inkább olyan 34-38ra saccolnám, meg ugye kérdés, hogy ha akar is valamit tőlem mit akar? Mert tényleg nagyon szimpi szóval ismerkednék vele rendesen is de ha ő mondjuk más célra nézett ki hát legyen :))


2018. jan. 5. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő.

Nekem szokott.:)

2018. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!