Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőkènt hogyan lehet finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkènt hogyan lehet finoman nem tolakodóan kifejezni ha tetszik egy pasi? Fèrfiak vàlaszoljanak

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

beszélgetsz vele és egynél több kérdést felteszel neki,vagyis kifejezed az érdeklődésed.

ennél keményebb nyitást nők ritkán szoktak,legfeljebb kamaszkorban.

2018. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem hinném, hogy egy nőnek ezt a GYK-n kell megkérdeznie.
2018. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Lenémítod és elteszed a telefonod. Mosolyogsz. Beszélgetsz vele.
2018. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
KEdves vagy vele, szépen mosolyogsz...de nem ám idiótán hogy hi hi hi nevetgélve mint az idióták, és szóba állsz vele....ja és nem a telefont bu**zerálod
2018. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Találkozzol és beszélgetsz vele
2018. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Keresed a társaságát, meghallgatod őt, te is kimutatod, hogy érdekel téged az ő sorsa, gondolkodása. Mosolyogsz rá, évődsz vele, flörtölsz, megérinted (pl. végigsimítod a felkarját, miközben mélyen a szemébe nézel), szerintem le fog neki esni.
2018. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Érdeklődést mutatsz, érezteted vele, hogy kellemesnek tartod a társaságát.

Időnként "olyan" tekintet és mosoly amit csak neki tartasz fent. Kitüntetett figyelemben részesíted. Kérdezel.

Egyszerüen érezze, higy szeretsz vele beszélgetni, kívánod a társaságát.

Később finom érintések.

2018. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Én speciel nagyon nem vágom a jelezgetéseket, és ha a már említetteket nem is, de azt talán lehet én is észrevenném, ha a családi állapotomról (azaz, hogy van-e párom) kérdez. Lehet többször kéne, hogy leessen.


Mondjuk nálam ez azért van így, mert annyira rossz a külsőm, hogy hiába kezdeményeznék bárkinél, úgyis elutasítana, és feltételezem, hogy ezt nyilván mindenki más is tudja, így ha valami csoda folytán mégis megtetszenék valakinek, akkor az egyértelműen fogja a tudtomra adni, hiszen tudja, hogy én magamtól nem fogok lépni. De mivel ilyen még nem volt, ezért nem történt csoda.

2018. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én az utalgatásokat már direkt hagyom figyelmen kívül ;)
2018. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Én nem foglalkoznék a jelzésekkel. Ha csak nem mondanád meg konkrétan. Olyan könnyű ezekkel félrevezetni valakit, hogy női szeszélynek gondolnám. Esetleg a saját egód akarod fényezni azzal, hogy teszteled, hány pasinak jösz be. Nem veszek ilyen kis játékokat komolyan és nem megyek bele. Felnőtt nő szóban a tudtomra tudja adni, mit akar.

De amúgy van párom, így már csak ezért is közömnös maradnék.


27/F

2018. márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!