Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK: 13-16ig ti örülnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK: 13-16ig ti örülnétek, ha utcán/villamoson/buszon odamenne hozzátok egy srác?

Figyelt kérdés

Megmondaná hogy szimpatikus vagy neki, és elkérné az MSN címeteket. Megadnátok neki?

Vagy valami jó szöveg ajánlás?

15/f


2010. jún. 9. 23:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag este 8 után. 13-16-ig még suliban vagyok.
2010. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Igaz már bőven elmúltam 16 de én örültem ha igy odajött valaki.De csak az msnjét kérd el esetleg a számát,de ne kezd kérdezgetni nem e járna veled vagy ilyesmi mert attól zavarba fog jönni :D
2010. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Az előző jól mondja.Előszőr csak az msn cím/telószám.
2010. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha magabiztos és jó a szövege na meg vicces akkor ok.. :D
2010. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ha egy ocsmány divatb*zi vagy, akkor nem örülnék neki, és nem adnám meg semmimet sem. én nem szeretem, ha leszólítanak, mert sosem olyan srác szólít le, aki tetszik :( mondjuk most úgyis mindegy, mert van valakim :D

15/L

2010. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én igen, de csak ha nem valami hülye/bunkó beszólással jönne oda, legjobban annak örülnék, ha csak simán köszönne, megkérdezne valamit, szóval nem úgy, hogy "dugunk egyet, csajé?". Ha nem a második mondatként kérné az msn-em, hanem mondjuk előtte legalább a nevét megmondta, akkor megadnám neki.
2010. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Számomra 2 lehetősége lehet a dolognak, ha nagyon helyes és kedves (nem pedig rajoskodó, menőző, búzacsíra) akkor megadnám az msn címem..


Viszont ha nem olyan helyes de jó a szövege, akkor csak annyit mondanék, hogy boccs nem.

Viszont ha csúnya is és rossz a szövege, akkor ott lennie kell egy hős lovagnak aki megmenti a srácot bosszús haragomtól, mert a szavaimmal ízekre szedném.


Én igazából utálom ha a tömegközlekedési eszközökön ismeretlenek bedumálnak nekem..

2010. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

jahh


am. nem szeretem SP-t


15L

2010. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha ilyen "dugunk" szöveggel jön, elküldöm.

Ha normálisan és helyes is akkor megadom.

Amúgy meg ha jó fejnek tűnik de külsőre nem jön be, akkor is. Haverok attól még lehetnénk.(:

2010. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Na, hát én szerintem megadnám ha a pasi is helyes lenne. :) Buszokon általában nagyobb a tömeg, ezért csinálj úgy mintha véletlenül meglökted volna és akkor kezdj el vele beszélgetni és ha látod, hogy leszállna/te szállsz le akkor gyorsan kérj egy msn címet. Nem tudok témát mondani, ami épp jön, mert nem lehet begyakorolt kis szövegeket mondani, ami épp a helyzethez illik. :) Én lány vagyok úgyhogy leírtam nekem mi tetszene. Úgyhogy ez egy lány véleménye. :D
2010. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!