Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Barátommal lassan fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátommal lassan fél éve leszünk együtt és szeretnék neki egy romantikus estét szerintetek minek örülne a férfi?

Figyelt kérdés
Én azt találtam ki hogy el mennénk wellnessezni vennénk otthonra pezsgőt epret az epret csoki öntettel be vonnának el mennénk fürdeni otthon szobába gyújtanánk gyertyát öntenék neki pezsgőt meg masziroznám és utána még lenne valami... Szerintetek jó ötlet??

2018. márc. 6. 17:07
 1/6 anonim válasza:
51%
Nekem a helyében elég lenne csak az "utána valami" mert a többit feleslegesnek tartom, de ha ő egy romantikus típus, akkor mindenképp jó, amit leírtál.
2018. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Mi férfiak ennél jóval egyszerűbbek vagyunk.

Bár nem tudom pontosan ki hogy gondolja, de engem kb. annyira nem hatna meg az eper meg a pezsgő meg a csokiöntet és inkább az "utána még lenne valami"-re koncentrálnék.

Számomra romantikusabb egy városnézős sétával majd utána közös filmezés, közben tortillát majszolva és utána még valami.

Sem az együtt fürdést nem szeretem sem a gyertyákat. Persze lehet mások máshogy gondolják, de ez amit leírtál inkább női romantikus álom, egy férfinak csak szirupos, kötelezően elviselendő nyűg addig a pontig amíg le nem kerül a bugyid.

2018. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyesmitől én nőként is rosszul lennék. Te ismered a párod, te tudod, minek örülne a legjobban.
2018. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Az en parom orulne az ilyesminek. De valoban te ismered, ha a tied ilyen koagy egyszerusegu, akit csak a dugas erdekel, elotte meg utana kuss legyen, akkor szenvedne, de a normalis ferfiak ertekelik az ilyesmit is.
2018. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
A legtöbb férfinak elég egy szexi fehérnemű. Esetleg egy kis tejszínhab.
2018. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem jó ötlet
2018. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!