Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mindej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindej csajnak ez jön be?

Figyelt kérdés
miért minden csajnak az tetszik ha valaki kigyurt, kocsija van és tele van pénzel?
2010. jún. 9. 13:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem jönnek be az ilyenek.Ha szeretek valakit,azt akkor is szeretem ha egy fillérje sincs.Egy kigyúrt férfit megölelni olyan mintha egy darab követ ölelgetnék,és egy kis séta sem árt:)
2010. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
13:56-os vagyok még.És a volt barátnőd egy elkényeztetett liba,ha elhagy egy gazdag apuci fiáért.Lesz jobb:)
2010. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem elkényeztetett, csak szimplán nincs fogalma arról hogy mitől értékes egy ember.
2010. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Mert ostobák. Sajnos a mai lányok ilyenek. De az igazi nők nem.

Én 18 éves vagyok, lassan fél éve van párkapcsolatom. A barátom mackós testalkatú, de ettől függetlenül erős. Nem kigyúrt, de erős. Nincs kocsija, és azt se mondom, hogy tele van pénzel, de mindig van pénze. De nekem sosem az volt az elsődleges szempont egy pasinál, hogy pénzes és kigyúrt állat legyen... Mert egy olyan pasival mit kezdjek? Azok általában buták, felszínesek, csak kihasználják a nőket. Általában... persze itt is vannak kivételek. Akiknek meg az ilyen kell... hát egészségükre. ;)

2010. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsunk! Mért van az, hogy minden pasinak a plázap*csák jönnek be?!

Hülyeség az egész! Nem vagyunk egyformák egyforma ízléssel... éppen ez benne a szép.

20L

2010. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Azért nem árt ha van pénze a pasinak. Most képzeljétek el, hogy egy kóláért is a zsebembe kell nyúlnom. Ez elég ciki a pasira nézve!!
2010. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Azért 200ft egy kólára, vagy kocsi, milliók, meg fux, nem kis különbség.
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nincs kocsim, nincs pénzem, nincs állásom, de a szívem és a f... hmm... lelkiismeretem nagy. :))
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Most felsoroltál 3 pozitiv dolgot, ennél sokkal több egy ember. Azon nem kell meglepődni ha egy lánynak jobban tetszik egy izmos mint egy gizda fiú, és azon sem ha imponál neki hogy van kocsija, pénze. Ezek jó dolgok, abszolút természetes hogy ez bejön egy lánynak, na de egy normális lány nem csak ezek szerint választ magának párt.


Kérdezhetted volna azt is hogy miért nem jön be a lányoknak ha egy fiú gyenge, nincs kocsija, és anyagi gondokkal küszködik..

2010. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Hát, nekem speciel nem jönnek be. Persze, ha izmos, az nem árt, de egyeltalán nem a pénz a lényeg, hanem a belső. Isten mentsen a gazdag, izomagyú, bunkó parasztoktól!
2010. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!