Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mindej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindej csajnak ez jön be?

Figyelt kérdés
miért minden csajnak az tetszik ha valaki kigyurt, kocsija van és tele van pénzel?
2010. jún. 9. 13:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Émmeg tökéletesen egyetértettem, és megerősítettem a véleményed. :o)
2010. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Az igazi féfi, nem attól féfi, hogy ki van gyúrva, van háza, kocsija, autója és pláne nem attól, hogy nyíltan kérkedjen vele.

Nem minden Nönek ez tetszik, de természetesen ez a kissebbik százalék. Sajnos elég sokan erre alapoznak, ez alapján választanak és az olyan féfiak akiknek önértékelési zavaruk, vagy kissebbségi komplexusuk van amit a pénz által próbálnak kompenzálni, azok élnek a lehetöséggel. Nehogy azt hidd, hogy az embert szeretik, hanem a pénzét.

Különben leírtad a kérdésedben a választ, a csaj ilyenre bukik, de a Nö, aki érett és párszor már pofára ejtették, az nem a pénz után fog loholni.


21/F

2010. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
13:25: jó, ok. csak a többi egyértelmű h nem tesz valakit férfiassá önmagában, ezért gondoltam h a súlyra mondod. :)
2010. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:

engem nem érdekel hogy kivan-e gyúrva,van-e kocsija vagy van-e pénze. csak egyszerűen legyen önmaga :) ha szeretem,úgyis azért szeretem.

14/L

2010. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Egyébként meg örüljünk neki, előszelektálják egymást, nekünk meg megmaradnak az igazi nők. :o)
2010. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
13,34 OK, viccesnek szántam a kommentet, ezért nem volt egyértelmű.
2010. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

13.34 14L Nem szeretnélek megsérteni, de téged még ne is ez érdekeljen, de azért az pozitív hogy ennyi idősen rájöttél.


34F

2010. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat am 17 éves vagyok és az edigi csajom inkább összejött egy olyannal aki televan pénzel pedig elég szar a csávo kinézete
2010. jún. 9. 13:44
 19/33 A kérdező kommentje:
amugyis a "gyerek" nem tehetek rola h most mennyi pénze van van hisz a szüleitöl van neki ... nem azért mert megdolkozik érte
2010. jún. 9. 13:45
 20/33 anonim ***** válasza:
Jajj, sose bánd azt aki ezért ott hagy, hosszú távon neked tesz szívességet. Most még nem érted,(én sem értettem volna) de majd megfogod. 34F
2010. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!