Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mindej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindej csajnak ez jön be?

Figyelt kérdés
miért minden csajnak az tetszik ha valaki kigyurt, kocsija van és tele van pénzel?
2010. jún. 9. 13:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mert ostobák. Hülyék. Felszínesek.
2010. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
90%
nemtudom..nekem például az ilyen pont nem jön be:) az én barátom magas, kosarazik, szőke, jo kicsit izmos de hát annyi kell:) hidd el szerintem nem minden csajnak ez a pasiideálja :)
2010. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Mert pénzéhesek,és nézd meg,milyen elvárásaik vannak még:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Miért? Minden csajnak ez tetszik?


Ja, igaz, a "nőknek" a "férfiak" tetszenek.

2010. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13:16: nem tudom...szerintem a férfiasság nem attól függ h valaki hány kilo.
2010. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
13:20 Nem értelek. Én egy szóval nem említettem a kommentemben hogy a férfi hány kiló kell legyen. Nem hentesbótban vagyunk. De ha értelmezési problémád van, szólsz, segítek.
2010. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ez nem férfi. Férfiimitátor. Olyan, mint nőnél a plázacica. Két külön kategória... Láttam én már olyan nőies nőt, aki majdnem fiúruhában volt, de olyan mértékben nőies volt, hogy majdnem kibuggyant a... khm... szóval a vér, a tenyeremben, mikor szorítottam az öklöm a vágytól... Ugyanúgy, ismerek egy gyúrós sz*rt, akinek egyszer nekimentem, izomból, és leordítottam... mit csinálnt? könyörgött, hogy álljak le... ennyit erről.
2010. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Szóval hogy értsd:


A csajoknak a kérdésben feltett paraméterekkel rendelkezők tetszenek, a Nőknek pedig a férfiak (súlyfüggetlen.)

2010. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Az az igazi nő, aki egy melegítőben is az. Bocs az offért.
2010. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Pont ezt mondtam, kicsit terjengősebben :)
2010. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!