Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem ez a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a srác? Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Van egy srác az egyetemen, feltűnt, hogy folyton ha a közelébe kerültem zavarba jött vagy nagyon bámult. Később egyszer kavartunk egy buliban. Ő kezdeményezett elsőre. Később rájöttem, hogy csak szexet akar, mondta is, hogy mindenképpen szóljak ha ráérek én szóltam:D. Akkor viszont már nem kellettem neki. Jó mondom hagyjuk az egészet elengedtem:D. Random odajön és fejen csókol egy másik csajt előttem utána meg engem. Erre meg folyton azóta vagy mérgesen néz vagy zavarba jön ha látjuk egymást. Ez még egy dolog én azóta, hogy paraszt tök semlegesen viselkedek vele. De írt pl szülinapomra hónapokkal később, h Nagyon nagyon boldog szülinapot mosolygó nevető smileyval. Meg ha rámír valami sulis dolog miatt akk százszor bocsánatot kér, hogy kérdezett de tömbökben magyarázza. Ezek a kérdések is olyanok amit magad is megtudsz nézni vagy elintézni. Meg odajön, hogy csinaljuk együtt egy orvosi projektfeladatot ketten, úgyh egyedül is meglehet vagy mást akit ismer az óráról miért nem kérdez meg? De ezt is úgyh zavarba jön. Én meg ott állok h ez most mi? Hozzátenném, hogy jobb csaj vagyok nála (nem nagyképűségből de ebben a szituban igen). Segítsetek!:D

2018. márc. 3. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Felröhögtem #10es :D
2018. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

istenem.



ez a poszt annyira jó példa arra nézve, hogy a 18 feletti életkor még nem jelenti, hogy nem tini vagy, nem tini módra viselkedsz, és nem tini problémáid vannak.

2018. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!:DD
2018. márc. 4. 01:55
 14/18 anonim ***** válasza:
nálunk a btk-án minden nepszerubb srác ilyen ez valami tomeges betegseg lehet
2018. márc. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A normális komment hogy éretlen vagy még, és az a pasi is, és le merem fogadni, hogy az egyetemista barátaid, persze tisztelet a kivételnek. :)
2018. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi a választ, én is erre gondoltam csak kellett a megerősítés:D így már tudom min kell javítanom:)
2018. márc. 6. 06:35
 17/18 anonim ***** válasza:

15 vagyok.

Nincsen mit, az élet rendje. Mindenki volt éretlen, komolytalan és naív. Majd pár év múlva olvasod ezeket a kérdéseket is amiket feltettél és egy jót fogsz nevetni 🙂 ennyi az egész!

2018. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2018. márc. 6. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!