Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idióta kérdésekkel nyit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idióta kérdésekkel nyit?

Figyelt kérdés
Közösségi portálon rámírt egy srác ilyen szöveggel: tetszett neki az adatlapom, szeretne megismerni és reméli,hogy én meg szeretném őt elcsábítani :O nagy egója van a srácnak az tuti.Feltett ilyen kérdéseket: mire költeném alottónyereményem meg mit kívánnék ha lehetne 3at kívánnom xD szerintem ez gát igy elsőre, nem? nagyképű csávónak látszik,kicsit lekéne építeni az önbizalmát. Tippeket várnék,mit írjak válaszlevélben ha egyátalán válaszoljak az iq csávónak, az nagyobb koppanás lenne?
2010. jún. 8. 00:15
1 2
 11/14 anonim válasza:

"Innen szedted ezeket a kérdésíeket?

[link] "

2010. jún. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem, tegnap kaptam iwiwen
2010. jún. 8. 11:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdéseiből megtudhatod neki mi jár a fejében? ha ügyesen válaszolsz akkor mégtöbbet fog kérdezni. Őszintének lenni kockázatos lehet mégis az vezet el a célodhoz leggyorsabban ;p
2010. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Írj vissza neki egy értelmnes választ, és kiderül. Lehet hogy csak béna és azért tett fel ilyen kérdéseket...
2010. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!