Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idióta kérdésekkel nyit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idióta kérdésekkel nyit?

Figyelt kérdés
Közösségi portálon rámírt egy srác ilyen szöveggel: tetszett neki az adatlapom, szeretne megismerni és reméli,hogy én meg szeretném őt elcsábítani :O nagy egója van a srácnak az tuti.Feltett ilyen kérdéseket: mire költeném alottónyereményem meg mit kívánnék ha lehetne 3at kívánnom xD szerintem ez gát igy elsőre, nem? nagyképű csávónak látszik,kicsit lekéne építeni az önbizalmát. Tippeket várnék,mit írjak válaszlevélben ha egyátalán válaszoljak az iq csávónak, az nagyobb koppanás lenne?
2010. jún. 8. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs benne semmi gáz, csak legalább kreatív, nem úgy mint a többi lökött srác


21/L

2010. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
aha köszi, más vélemény?
2010. jún. 8. 00:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Én az elcsábítós részt kivéve ugyanezt csinálom.


Mire költenél egy raklap pénzt?

Ebből leszűrhető a jellemed.


3 kívánság: ugyanaz.


Ha csak magadra gondolsz, akkor elég önző vagy... De ha valahogyan segítesz is ezzel másokon, akkor az jó pont. Pl 2000 millióból 40 millió egy segélyszervezetnek nemes gesztus, és még így is rengeteg pénzed marad. A 3 kívánságból 1 lenne mondjuk olyan, ami nem csak téged érint, hanem mondjuk a családodat, vagy tágabb kört érint, akkor az szintén jó pont.

2010. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy szeretné-e, ha az elcsábítás folyamán gépzsírral kenegetnéd a falloszát, majd egy sarokköszörűvel megformáznád belőle Jan Slota lovasszobrát.
2010. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy kreatív, ha már ennyire szivatni akarod. Abból amit leírtál nem tűnik ki, hogy miért is lenne nagyképű. Ha meg nem is ismered, csak mint vadidegen írt rád, akkor abból a néhány mondatból te sem tudhatod biztosan.
2010. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolsó: nagy arc vagy!! xD tetszett. AMugy nem érdekel a csávó. El akarom küldeni,de hogyan?
2010. jún. 8. 00:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem jössz be. Ennél több nem kell, szerintem ennyivel is lerombolod az egóját.
2010. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hehe
2010. jún. 8. 00:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Én olyan állatmód megaláználak a helyében, ha 'rohadtkodni' akarnál velem.
2010. jún. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ő a rokonszenvesebb.
2010. jún. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!