Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Plusz pont a részetekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Plusz pont a részetekről, ha egy pasi jól tud táncolni?

Figyelt kérdés
Ez egy plusz pont vagy különösen nem érdekel benneteket?

2018. febr. 13. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam rossz pont, mert akkor feltehetőleg szeret táncolni, bizonyára jár is olyan helyekre, engem meg a hideg ráz az ilyesmitől, táncolni is gyűlölök. Volt ilyen exem és ez elég komoly konfliktusforrás volt, hogy minden hétvégén el kell menni táncolni, ami duplaszenvedés volt. Nekem azért mert rühelltem az egészet, neki meg azért mert béna voltam. 26/N
2018. febr. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Imádnám ha jól tudna táncolni a párom.

Nem tud, de így is imádom.


Nem elsődleges szempont a tánc.Sőt....huszadrangú kb.

2018. febr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem jelent semmit, sőt, én sem tudok, nem is szeretek táncolni, szóval férjem botfül+faláb, de pont jó így:)
2018. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem szempont, de nem bánkódom, ha táncos helyen is lehet vele szórakozni.
2018. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igen :) szerintem nem is kifejezetten az számít, hogy 'tud' hanem, hogy abban a helyzetben is magabiztos
2018. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!