Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hangüzenetet küld? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangüzenetet küld? Ez jó jel, vagy inkább arra utal szerintetek, hogy lusta levelet írni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel randiztam, minden jól alakult, ő keresett utána, sajnos messze lakik, így megbeszéltük, hogy majd skypolunk stb. és mind a ketten szeretnénk látni a másikat. Olyanokat is mondott, hogy már nagyon várja a következő hivatalos randinkat. Viszont a skypolást nem hozta fel és pár napja hangüzenetet küldött, én nagyon szeretném látni, ha máshogy nem kamerán keresztül, írtam is neki, hogy szeretem hallgatni a hangját és küldjön több ilyen üzenetet. Utána küldött is másnap még kettőt. Viszont most 3 napja nem jelentkezik semmi aktivitása nincs nem nézte meg az utolsó üzenetemet sem. Azt tudom, hogy elutazott a hétvégére, de semmi egyebet.


Férfiak ti mikor küldenétek egy lánynak hangüzenetet? Van ennek jelentősége? Félek, hogy már nem fog többet jelentkezni, lehet, hogy idegesítettem és már arra sem akarta venni a fáradtságot, hogy visszaírjon.


24N


2018. febr. 5. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hangüzenettel semmi gond. Pl Németországban a chatelgetéssel szemben a hangüzi a divat.


Viszont az, hogy 3 napja meg se nézte az üzeneted és nemis jelentkezett..hát az már elég gáz. Milyen ügyben utazott el?

2018. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Tapadsz! Ezt most hagyd abba. Ez a nagyon szeretem hallani a hangod felér egy szerelmi vallomással. Ha ő nem csinál ilyet akkor te se tedd.


Hangüzenet lehet lustaság is, ha nincs kedve írni.

2018. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Mondtad, hogy mondta, hogy távol lesz. Lehet nem tud skypolni most. Hangüzenetet akkor küldök, ha mobilról vagyok és hosszabb a mondanivalóm. Bónuszként a helyesírás ba nem köthető bele, maximum a fogalmazásomba :)

31/f

2018. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# Sajnos nem tudom milyen ügyben ment, egy barátjához azt hiszem. Sokszor van, hogy kérdezek valamit és azt figyelmen kívül hagyja, máskor meg válaszol rá, miután előszőr találkoztunk volt egy ilyen alkalom már, hogy pár napig nem írt, de nem magyarázta meg hogy miért végül, vártam négy napot és szimplán küldtem neki egy üzenetet, egy banális dologról amit megigértem, hogy elküldöm meg megkérdeztem, hogy minden rendben van-e, és erre azt felelte, hogy igen csak nagyon beszippantotta egy pc játék.

2# Jó abba hagyom, csak sosem tudom, hogy most hogy állunk, van amikor ő mond olyan dolgokat a semmiből, pl arra, hogy mit írtam, hogy mikor meglátta, akkorát ugrott a szíve és nehezen találni ilyen lányt mint én. De amikor meg én mondok ilyeneket, akkor meg nem vagy nem is reagál rá, vagy nem úgy... nem tudom mit gondol. :/ De nem akarom, hogy játsszon velem. Valamit félre értettem és mondtam neki, hogy az lesz a büntetése, hogy skypolnia kell velem, de miután leírtam rájöttem, hogy félre értettem a szituációt, és mondtam viccesen, hogy hát tárgytalan. De aztán küldött akkor még hangüzenetet amiben elmondta, ő is, hogy az nem úgy volt stb. és a végén mondta, hogy de ő is nagyon szeretne skypolni...

Arra gondoltam, ha nem lennék fontos, akkor simán kibújhatott volna alóla, nem kellett volna felhozni és ennyi.

2018. febr. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!