Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan pasival kavarok, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasival kavarok, akinek van barátnője. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, női szolidaritás, meg minden... De a kapcsolatuk már nagyon elsivárodott, lényegében telefonos és msnes kapcsolatban merül ki...
2008. okt. 27. 11:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tartásod. Perpill mélyen elítélem az ilyen szitukat, mert én is így jártam, csak én voltam a megcsalt fél. A drága nekem viszont elfelejtette említeni, hogy szerinte nem működik a kapcsolat és egyszerűbbnek látta, ha megcsal. A csajokat meg bazira nem érdekelte, hogy én ott vok a pasinak. Szerintem ez undorító dolog. Amúgy ezzel meg lehet, hogy téged is csak átver, persze az is, hogy nem... Szerintem nem kéne ebbe belemenned.
2008. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%
miért kell másnak a kapcsolatába belerondítani?te mit szólnál fordított esetben?lenne egy palid,én tudnám h vagy neki,de megkúratnám magam vele néha...gerinctelen dolog..ha tőled akarna vmit,már szakított volna a bnőjével.mióta vannak együtt?
2008. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
másfél éve.
2008. okt. 27. 13:32
 14/28 anonim ***** válasza:
és hány évesek?
2008. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
22
2008. okt. 27. 13:38
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
pedig akkor már elég komolynak kéne lenni...ha tényleg meg lenne halva a kapcsolatuk,akkor lépne...szakítana és más lány után nézne...szóval sztem vagy rettentő gyáva alak,vagy szereti a bnőjét,csak szórakozni vágyik..lépj ki ebből a helyzetből,mert nagyon megszívhatod!
2008. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, a kritikát is, mindent
2008. okt. 27. 13:44
 18/28 anonim ***** válasza:
15%
Hát húzós ügy, de én mindig izginek tartottam(hál istennek nem én voltam a megcsalt, hanem velem csalta meg) én sajnáltam a csajt,aztán mondtam hogy ennyi, de utána kiderült a csaj meg bunkózott, utána már direkt csináltam, elötte flörtöltem vele.De ha a szíved nem sajnálja menj bele, de egyet tudnod kell az ilyen pasik sose fogják otthagyni a barátnöjüket, ha meg igen akkor veled is ezt fogja művelni.Egy szex erejéig menj bele, de tovább ne sztem!:)
2008. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%
az utsó válaszoló egy gerinctelen,szemtelen,köcsög,szemérmetlen ribi..bocs h kimondtam,de megérdemled a véleményemet...rászolgáltál...
2008. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
30%
Hát csak ámulok és bámulok... az előttem szóló akkor meg egy mocskosszájú fap...na, akit tuti megcsalt a pasija, és gondolom meg is érdemelte.
2008. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!