Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan pasival kavarok, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasival kavarok, akinek van barátnője. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, női szolidaritás, meg minden... De a kapcsolatuk már nagyon elsivárodott, lényegében telefonos és msnes kapcsolatban merül ki...
2008. okt. 27. 11:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Igen szerintem elég nagy gáz.. Attól még h kicsit most szarul működik a kipcsolatuk attól még felfrissülhet, de lehet miattad nem fog.. Te örülnél ha a barátnője helyében lennél?
2008. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem gáz. Felnőtt ember, aki fel tudja fogni a tette súlyait, és el tud magával számolni, úgy szexel meg flörtöl ahogy akar. Senkinek semmi köze hozzá. Elítélni meg főleg nem lehet /kell.
2008. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem a "gáz" szót használnám rá, inkább a "necces"-t. Lehetnek még belőle kellemetlenségek, de ha szerelmes vagy, nem csak azért tartod, hogy legyen, akkor érdemes lehet bevállalni.
2008. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok szerelmes. Még csak másfél hónapja ismerem... egy hete derült ki számomra, hogy barátnője van.
2008. okt. 27. 11:22
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Naiv vagy. Ebbe nem kellett volna így belemenni. Tudod mikor lennék második.... -.- Vagy szakít a barátnőjével és szingli és úgy kavar velem vagy együtt is járunk. Nálam ez a 2 lehetőség van. Ha meg ratyi a kapcsolat, nem értem miért nem szakít vele... erről ennyit.


A.

2008. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Ja, persze, elsivárodott. Neked ezt mondja, hogy jól megd...on., a barátnőjét meg lehet soha nem hagyná el. Hülye vagy!
2008. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

3 lehetőség van:

1. megmondod neki, hogy csak akkor leszel együtt vele, ha a másik csajt dobja.

2. ha buta vagy akkor vele maradsz, úgy, hogy nem szakít a másik csajjal...

3. az is lehet, amit az előző válaszadó írt, hogy nem is rossz a kapcsolatuk, hanem csak megcsalja a bnőjét.


H anem vagy belé szerelmes, akkor minek vagy vele??

2008. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem is biztos, hogy szeretnék vele járni. Most kezdem csak megismerni még (másfél hónapja ismerem csak). Azt sem tudom, hogy szeretnék-e hozzá kötődni erősen érzelmileg. 2 dolgot tudok: hogy rendkívül izgalmas személyiségnek tartom, és hogy nagyon vonz. Azt a gondolatot sem tartom taszítónak, ha lefeküdnénk és utána nem lenne a dologból semmi komolyabb. De annak is örülnék ha lenne. Meg kell ismernem a személyiségét, utána eldöntöm (már ha ő egyáltalán akar valami komolyabbat). De a kérdés igazából nem is erre vonatkozott. Hanem arra, hogy szemétség-e részemről, hogy kavarok vele, vagy a kapcsolatuk már úgyis haldoklik, és mindegy is...
2008. okt. 27. 12:10
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez a te részedről cinkes, mert ribinek fognak tartani, a fiú részéről meg oltári nagy bunkóság, mert ha már nem szereti a barátnőjét, akkor mit húzza-halassza a dolgot, ahelyett, hogy megmondaná neki, hogy mi a helyzet? Szóval szerintem addig ne folytasd ezt a kavarást, amíg nem szakítottak.


Lilu

2008. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Egy szemét vagy ha tönkre teszed a kapcsolatukat..ez az én véleményem..utálom azokat akik kapcsolatokat tesznek tönkre
2008. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!