Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti benne lennetek vakrandiban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti benne lennetek vakrandiban?

Figyelt kérdés
Nem voltam meg ilyenen, erdekes lenne.
2018. jan. 30. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Valaki már kérdezte, de nem kapott választ. De én sem tudom, mi a vakrandi? Nem a rapid randi, ugye?

Tehát annyiban különbözik a másik randival, hogy vakrandin nem volt fénykép csere?

2018. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Régebben vakrandi arról szólt,hogy ismerősök, barátok "összekommendáltak" két olyan embert akiket úgy gondoltak,hogy egymáshoz illenek.


Ma is hasonlóról szól, tehát tulajdonképpen az igazi vakrandi előtt nemcsak fényképcsere nincs, sokat nem is tudnak egymásról, max. amit az ajánlójuk elmond.


A mai világban inkább csak heccből vállalnak be ilyet, minden lehetőség adott,hogy előtte már virtuálisan megismerkedjenek.

2018. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszi, értem:)
2018. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!