Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti benne lennetek vakrandiban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti benne lennetek vakrandiban?

Figyelt kérdés
Nem voltam meg ilyenen, erdekes lenne.
2018. jan. 30. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már volt vagy 3 ilyeben részem. Egyikből sem lett kapcsolat, de kellemes beszélgetések alakultak ki.
2018. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyobb valószínűséggel inkább kínos.

Szerintem én kihagynám.

Mondjuk én nem is vagyok nagy randi fan,olyannal szervezek randit akivel már van összhang.

2018. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Benne.:) Sosem lehet tudni, lehet, ő lesz a férjem
2018. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2es valaszolo en is igy gondolom.
2018. jan. 30. 19:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Mivel ismerem magamat annyira, hogy alapjáraton is nehezen találok számomra megfelelőt, így biztos nem.
2018. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi az a vakrandi, hogyan zajlik? (Még nem hallottam róla)
2018. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a másik fél nyitott és felszabadult, akkor igen. Ha nem, akkor nem pazarolnám az időm. Vakrandin pedig nem arra törekednék, hogy komoly kapcsolat alakuljon ki, hanem arra, hogy jól érezzük magunkat és megismerjük egymást. Aztán később eldől, hogy a folytatás haveri kapcsolat vagy komolyabb.

Szerintem egy vakrandira nem olyan elvárásokkal kell menni, hogy megtaláljuk életünk szerelmét.

2018. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp, nagy csalódás lennék. Akkor inkább legyen tisztában az illető mi várja majd ha meglát.
2018. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van egy srác akivel sok levelet váltottunk,telefonon órákat beszéltünk,de még fotót se láttam Róla.Jó fej pasinak tartom,Vele pl szívesen találkoznék.Valamit tudjak a pasiról,és ha az pozitív,1 próbát megér.Egyszer,ha ilyen helyzetet hoz az élet.De inkább nem alapozok a véletlenre.
2018. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen. Szívesen találkoznék bármilyen lánnyal.
2018. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!