Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek átvert a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átvert a saját kollégám, akivel randizok?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja kezdtem a munkahelyemen (külföld), ahol életemben először esélyt adtam egy kollégának. Kb.2 hete kerültünk közelebb egymáshoz, gyakran találkozunk munka után, beülünk egy ebédre/italra stb. Csók volt csak köztünk, semmi komolyabb, de a kémia eléggé működik. Az egyik legjobb barátjának már bemutatott, szóval nekem és a többieknek is teljesen úgy tűnt, hogy belémzúgott. Viszont van egy kis hiba a történetben. Közös szabadnapot vettünk ki, ami az ő ötlete volt, hogy elmenjünk kettesben valahova 2 napra. Tegnap koraeste óta viszont semmit nem tudok róla, meg sem nézte a viber-ét azóta, pedig üzentem neki (ott szoktunk beszélni). Holnap délután 4-re beszéltük meg a találkozót, de nem konkretizáltuk a helyszínt. Mivel nagyvárosról van szó, jó lett volna már ma egyeztetni, hogy normálisan elkészülhessek, vártam is a jelentkezését, de hiába. Az egésztől elment a kedvem, kicsit átverve érzem magam, legalább szólhatna, hogy bocs, de nem jó mégsem a kiruccanás.

Mit tennétek a helyemben? Felhívni nem fogom, az tuti.

Köszönöm.


2018. jan. 24. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudsz semmit, de a hülye előítéleteid alapján kombinálsz és előre elítéled.


A helyzet az, hogy NEM TUDOD, hogy mi van. Megértem, hogy kellemetlen a helyzet, de a rossz érzéseid ellenére is függeszd fel az ítéletet, egyszerűen fogadd el, hogy nem tudod, mi van és várd meg, hogy kiderüljön. Add meg neki az esélyt, hogy elmagyarázza később, hogy mi volt, ne engedd meg magadnak a kockázatot, hogy feleslegesen eldobj egy amúgy jól induló kapcsolatot.


>Felhívni nem fogom, az tuti.


Mert miért nem? Ha már most ennyire nem bírod egy pillanatra sem félretenni az értelmetlen büszkeségedet, akkor bele se kezdj az egészbe. Kérlek, gondolkozz inkább egyszerűen:


Nem tudod, mi a helyzet --> szeretnéd tudni, mi a helyzet --> felhívod, hogy megtudd, mi a helyzet.


Ennyi az egész. Ne kombinálj és ne játszmázz. Sem most, sem soha.

2018. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11:

Köszönöm.

2018. jan. 25. 10:27
 13/14 anonim válasza:

Szerintem ha valakivel megbeszélek valamit és az illető eltűnik, akkor teljesen jogos a kétkedés.

A 21. században élünk, ma már nincs olyan hogy valaki nem tud írni, telefonálni, jelentkezni bármilyen módon ha közbejött neki valami.

2018. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó,

van igazság ebben is, köszönöm Neked is.

2018. jan. 25. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!