Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek átvert a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átvert a saját kollégám, akivel randizok?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja kezdtem a munkahelyemen (külföld), ahol életemben először esélyt adtam egy kollégának. Kb.2 hete kerültünk közelebb egymáshoz, gyakran találkozunk munka után, beülünk egy ebédre/italra stb. Csók volt csak köztünk, semmi komolyabb, de a kémia eléggé működik. Az egyik legjobb barátjának már bemutatott, szóval nekem és a többieknek is teljesen úgy tűnt, hogy belémzúgott. Viszont van egy kis hiba a történetben. Közös szabadnapot vettünk ki, ami az ő ötlete volt, hogy elmenjünk kettesben valahova 2 napra. Tegnap koraeste óta viszont semmit nem tudok róla, meg sem nézte a viber-ét azóta, pedig üzentem neki (ott szoktunk beszélni). Holnap délután 4-re beszéltük meg a találkozót, de nem konkretizáltuk a helyszínt. Mivel nagyvárosról van szó, jó lett volna már ma egyeztetni, hogy normálisan elkészülhessek, vártam is a jelentkezését, de hiába. Az egésztől elment a kedvem, kicsit átverve érzem magam, legalább szólhatna, hogy bocs, de nem jó mégsem a kiruccanás.

Mit tennétek a helyemben? Felhívni nem fogom, az tuti.

Köszönöm.


2018. jan. 24. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer megpróbálnám felhívni, onnantól már tiszta lenne a lelkiismeretem. ha nem jelentkezik akkor ennyi, maradtam otthon.
2018. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én sem mennék a falnak, ha itthon kellene maradnom, de korrekt srácnak ismertem meg, ezért fura a szitu.

Felhívni nem fogom, mivel mindig viberen chatelünk, megnézhette volna ma is.

2018. jan. 24. 21:41
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meghalt.
2018. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy átvert. Lehet valami baja van, vagy elhagyta/ellopták a telefonját. Egy hívást megérne, hogy kiderüljön, nem?!
2018. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ő holnap még dolgozik délig, utána találkoznánk ...
2018. jan. 24. 22:47
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan mondom a nők csak a sültgalambot várják. Letörne a kezed ha rácsörögnél?

Ah mindegy hagyd...

2018. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
"Felhívni nem fogom, az tuti". Ne is, az túl logikus megoldás lenne.
2018. jan. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Viber kikapcsolva.

Üzentem sms-ben, eddig semmi.

2018. jan. 25. 07:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Hívd már fel...
2018. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Most írt, hogy nem volt nála töltő tegnap, munkahelyen felejtette.

Ehhez képest a másik viberen tegnap délután elérhető volt.

Ezek szerint két telefont használ és csak az egyiken mentette el a számomat...

2018. jan. 25. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!