Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtegyem vagy akkor már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy akkor már nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akivel regelente a suliba menet a buszon szoktam találkopzni.. Már beszélgetünk sokat sőt már 3 puszival köszönünk egymásnak.. Én nagyon szerelmes lettem belé! Azon goldolkodok itthon hogy legközelebb csinálhatom azt hogy az 1ik puszit "véletlenül" a szájára adom? nem lesz feltünő?
2008. okt. 26. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

elötte azért tudd meg hogy van e barátnője ilyenek bár lehet hogy jobb lenne ha csak simán megmondanád.

Mindenképp sok sikert.

2008. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne megmondani neki mielött cselekszel. Ha msn-en szoktatok beszélgetni célozgass rá, hogy bejön neked, kérdezgesd h van-e barátnője és hasonlók. Ha ő is hasonlóképpen érez irántad akkor egy huncut mosoly kíséretében miért ne adhatnál "véletlenül" egy puszit?:)
2008. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a szájrapuszi elég feltűnő...a baj az,hogy egy pl búcsúzási szituációban még reagálni sem tud rá normálisan, ha meg akkor léped meg, amikor találkoztok, túl sok ember lesz körülöttetek.Ha mégis puszizkodni akarsz, légy ravasz, távolítsd el a busztól, mondd hogy ajándékot szeretnél venni az öcsédnek/bátyádnak/apukádnak, és szeretnéd, ha segítene. Vásárlás közben meg már bármi megtörténhet.
2008. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg várd meg amíg ő közeledik feléd.Ha kölcsönös a dolog,meg fogja tenni.Én úgy gondolom nem a lányok dolga az udvarlás,nem szép mikor a lány nyomul a fiúra.Ha nem közeledik egyértelmű,hogy ő nem vonzódik hozzád,akkor jobb ezt méltósággal elfogadni,mintsem megalázni magad.
2008. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha mindig találkoztok akoor azt jelenti hogy kedvel téged, mert ha nem kedvelne akkkor korábi busszal menne. ha nincs barátnője akkor szájon puszilhatod, én 15 éves fiu vagyok és örülnék ha igy fogadna valaki. nem s nagyon kell mondani hogy véletlen volt, csak ha furán néz. én is adtam már szájra puszit "véletlenül" egy lánynak aztán csak nevettünk rajta.
2008. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!