Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti sem szeretitek férfitársaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem szeretitek férfitársaim mikor a barátnőtök a macskájával van elfoglalva?

Figyelt kérdés
Engem zavar. Lehet velem van a gond, mert nem szeretem a macskákat, de mikor a barátnőm azzal jön milyen aranyos meg cuki hát legszívesebben megmondanám neki, hogy majd szólj, ha befejezted a macskával.xD
2018. jan. 14. 09:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Én imádom az édes kis cirmosokat, na de... aki nem ugyanígy érez, az már nem normális meg fogyatékos???? Mi van itt, kérem?
2018. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Most mit vártál? Hogy mindenki utálja a macskákat veled az élen? Ennyi erővel MINDENKI le$z*phat aki szereti a pacalt! Bélzabáló barmok!
2018. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kutyánk van, barátomat nem zavarja, ha vele vagyok elfoglalva. Nyílván ő is foglalkozik vele.
2018. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy itt GYK teli van fogyatékos válaszolókkal (tisztelet a kivételnek)
2018. jan. 14. 11:07
 15/20 A kérdező kommentje:
# 13: Mert a párod is szereti a kutyákat. Én viszont utálom a macskákat. Ha például arra kelnék, hogy a macska az ágyon fekszik vagy a kabátomon én kivágnám az ablakon az biztos.
2018. jan. 14. 11:08
 16/20 anonim ***** válasza:
12%
Én a férjem kutyáját utálom. Nem titkolom az érzéseim felé, nem is tudnám, iszonyúan idegesít. Viszont ennek következtében nem is beszél velem sokat róla meg nem is várja el, hogy foglalkozzak vele. Van cicánk, őt imádom, ezzel a férjem is így van, de ha úgy viszonyulna a cicához mint én a kutyájához, akkor megérteném, hogy neki ez nem pálya, és próbálnám visszafogni a macskát- mondjuk, való igaz, egy cicát nehezebb korlátozni, mint egy kutyát, ha az ágyon akar aludni, akkor az ágyon fog, nem tudod kitiltani a szobából. De ezért természetesen senki értelmes ember nem szakítana/válna, nem azt várja el senki a másiktól hogy döntsön az állat és a párja között (az azért durva lenne, akkor én is azt mondanám, hogy jogos a szakítás).
2018. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sincs oda a macskámért,de érdekes módon ha szeretgetem és beszélek rólaőt nem zavarja. Sőt,itt alszik velem és a páromat ez sem vágja földhöz. Lehet ezt intelligensen is kezelni ahogy látod.
2018. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tele a GYK fogyatékosokkal, veled az élen kérdező, aki "kivágná a háziállatot az ablakon". Normális vagy úgy egyébként?! Nem úgy tűnik.
2018. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

én se szeretem a macskákat, a barátomnak van kettő. az asztalra és az ágyra nem másznak rá, engem is zavarna. ő is lezavarja az ágyról pl, mert tudja hogy engem kiborít.

kabáton vagy bármin heverészés azért nem nagy cucc. ilyen ragadós hengerrel fél perc alatt leszeded a macskaszőrt.

szerencsére nekem se beszél a macskáiról nagyon, nem mutogat képeket róluk vagy ilyesmi.

az hogy ő simogatja, játszik vele, hát tegye.

nekem kutyám van amúgy. én se várom el hogy szeresse mindenki, de nem is mondanék le róla más kedvéért.

2018. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mert szeretem a kutyákat is, macskákat is. Ennek ellenére, abban egyetértek veled, hogy az asztalon például, semmi keresnivalója.
2018. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!