Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfitársaim, van jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, van jelenleg olyan ismert hölgy (énekesnő, sportoló, műsorvezető, szépségkirálynő, stb. ), akiért odáig vagytok?

Figyelt kérdés
Lehet külföldi vagy nem a korosztályotokba tartozó is. Ha van, mivel érte ezt el nálatok? Nekem most a Dua Lipa nevű énekesnő tetszett meg - dögös, mély hang, szép arc, hosszú, sötétbarna haj, dús ajkak, bomba alak, sokat mosolyog a klipjeiben. Titeket melyik celebnő indít be mostanság?

2017. febr. 10. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nincs. Vannak olyanok, akik tetszenek, persze, de már kinőttem abból, hogy csak a megjelenése miatt odáig legyek valakiért. Főleg, ha teljesen esélytelen, hogy bármikor megismerjem.
2017. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és egy instagramos hölgy szimpatikus nekem inkább példakép mert hetero vagyok. Szeretnék úgy élni ahogy ő él, kiváncsi lennék hogy tölti a mindennapjait, milyen lehet a személyisége és stb. Egy szóval hasonlítani akarok rá.
2017. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Bridget Regan arcra nagyon tetszik mikor bambul. Mosolyra kicsit fura, de úgy is szép. Talán a kontraszt miatt.

30/f

2017. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2

Ki az?

2017. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Kulcsár Edina nagyon NŐ! :)
2017. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Régebben volt, mostanra kinőttem a népszerű nőkért rajongásból.
2017. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A legrosszabb ***** válasza:
41%
Nem szoktam női hírességekért rajongani, ahogyan a betegagyú nők szoktak férfihírességekért.
2017. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
egy tv-ben látható csajért rajongani olyan, mint kívülről nyalogatni a lekváros üveget.
2017. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Stephanie Beatriz - csak meg kell nézni, milyen 'normálisan' és milyen Rosa Diaz szerepében. Lenyűgöző.

https://www.youtube.com/watch?v=HLp29vr38y8


Anneke van Giersbergen - rá nem "szerelmi módon" tekintek, hanem mint emberre és művészre, ettől függetlenül a szótárban a 'lovely' szócikknél ő szerepel, és olyan hangja van, hogy nem tudok nélküle létezni. Háromszor is megnézhettem élőben, ahogy énekel (idén lesz a negyedik), de sajnos a közös fényképről lemaradtam :\ de egyszer biztosan bepótolom.

https://www.youtube.com/watch?v=tl_Frz5jIFQ

https://www.youtube.com/watch?v=gGDdTUjDkPs


Emellett van még néhány sportolónő, akiknek a külsejéért vagyok oda :D


Összességében elmondható, hogy olyan híresebb nőket kedvelek, akik le is tettek valamit az asztalra. A "kirakom a valamimet oszt csá" nálam abszolút nem hatásos.


25/F

2017. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gobbi Hilda
2017. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!