Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek úgy őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek úgy őszintén mi kell, hogy egy pasi felkeltse a figyelmeteket elsőre társkeresőkön?

Figyelt kérdés

előszöris, azok a pasik, akik azt fogják beirni, hogy "autó, pénz, izom" akkor most ellőttük a szokásos rinyálós-poént, lehet másik témára menni :)


ugyanis, én nem tudom mit lehetne csinálni. Van ma annyi lehetőség, tinder, facebook, instagram. És mégis, én csak abba botlok, hogy nem válaszolnak, nem válaszolnak, nem válaszolnak.


2017. dec. 30. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, úgyis mindig meg tudják magyarázni, miért nem válaszolnak, és miért a te hibád. De persze te ne vedd magadra, ne add fel és nyugodtan szolgáld ki az egójukat továbbra is :)
2017. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs pedig tarskereson jottem ossze a parommal. :-) Hatarozott volt, nem kertelt, kicsit manipulativ volt (jo ertelemben), aztan a humora is megvolt. Nekem ez eleg volt :-) 3,5 eve egyutt
2017. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Facebookon meg instán ezen nem kell meglepődni. A felhasználók többsége nem ismerkedésre, pláne nem társkeresésre használja. Lesz, aki nyitott rá, de azért a többség nem szokott válaszolni, mert nem érdekelt a dologban.


Tinder és társainál, ahol az ember társat keresni (vagy egot növelni, őket le kell sz...ni) van fenn, már más a helyzet. Ott azért szerintem illene figyelmesnek és összeszedettnek lenni annyira, amennyire a lány adatlapja engedi. Valószínűleg nem véletlen tette közzé magáról azokat a dolgokat és eléggé gáz, ha annak ellenére, hogy kiszúrja a szemed, rákérdezel, vagy valami sablonnal nyitsz, amit bárkinek írhatnál... Nem kell egy komplett regényt írni, elég először szerintem köszönni. Ha arra visszaír valamit, akkor viszont illene úgy folytatni, hogy érezze, hogy aznap nem ő az 50. nő, akinek rutinszerűen pötyögsz egy olyan kérdést, ami őt sem érdekli ééés nagy eséllyel téged sem. Sosem tudtam hova tenni magamban, hogy egy ismeretlen férfit miért foglalkoztat, hogy hogy ébredtem. Udvariassági gesztus, persze, de akkor is olyasmi, ami sehova nem veszet a beszélgetés szempontjából és még fárasztó is. Ja, az előnyös (de nem agyoneffektezett, retusált, torzított) képek és egy pár soros bemutatkozás nem árt. :) Ne csak a lány teregessen ki magáról ennyi lapot, hanem belőled is lásson valamit, mikor visszaír.:) Egyébként nagyon sok fiú ír egy átlagos lányra egy ilyen helyen és képtelenség naponta egy tucat új emberrel ugyanolyan minőségi beszélgetést folytatni. Elhiszem, hogy kellemetlen, ha valaki nem vagy alig válaszol, de ne vedd magadra és ne is háborogj emiatt... Szerintem.

2017. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Írjon egy pár soros bemutatkozást legalább, meg hogy miért is írt rám (van közös hobbink stb.). Legyen egy előnyös, normális profilképe. Nem hátrány, ha meg van adva az adatlapján, hogy miket szeret, mi érdekli, mivel tölti a szabadidejét, és ezek között van, ami egybevág az én érdeklődési körömmel.

Biztosan nem fogok visszaírni, ha csak annyit ír, hogy "csámizu", ha semmit sem lehet megtudni a profiljáról, vagy ha a profilja alapján egyértelmű, hogy nem sok közünk lehet egymáshoz (mert mondjuk ő szenvedélyes vadász, én meg vegetáriánus vagyok), illetve, ha műmájerkedős sportautós 12 kiló fuxos önimádós képeket pakol fel magáról.

2017. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

180 cm feletti,vekonyan izmos pasi. A sportauto meg egyeb kiegeszito nem hat meg.

N

2017. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!