Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől érdekes számotokra egy...

Mitől érdekes számotokra egy pasi csajok? Mivel keltheti fel a figyelmeteket egy pasi?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

- Magabiztosság

- Határozottság

- Egyenesség (kimondja amit gondol)


Ilyenre gondoltál?

2013. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azzal, ha ugyanolyan a humora, mint nekem. Ez nagyon fontos.

De persze ehhez már az kell, hogy beszéljünk valamennyit.

Addig, amíg valakivel nem beszéltem, csak látom, úgy semmivel se lehet felkelteni az érdeklődésem (tudom, ez szerintem is fura... de ez van.)

Egyébként nagy átlagban szerintem az vonz sok embert, ha valaki felszabadultnak tűnik, vidámnak, akin látszik, hogy pozitívan kezeli a helyzeteket (annak ellenére, hogy mindenkinek tele van az élete minden szarral, amin folyton lehetne siránkozni).

22L

2013. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen humoros, de lehessen vele komoly dolgokról is beszélgetni. Ne legyen tucat.
2013. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfias kisugárzás.
2013. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne pasi legyen. Legyen FÉRFI. Olyan, aki elvisz randevúzni, lesegíti a kabátom, táncol velem, érzéki, határozott, aki mellett az ember lányából előjön a NŐ.
2013. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legyen nálam okosabb. Ne bókoljon minden nőnek. Tiszteljen. Amivel nagyon hamar ki tud ábrándítani, ha túl korán rám akar mászni. Legyen saját humora és ne másoktól lopott viccekkel akarjon elkápráztatni. Nincs unalmasabb a vicceket mesélő srácoknál. Legyen magabiztosság, erő benne. Érezzem magam jó értelemben kislánynak mellette. A férjem az első randevúinkon (és a mai napig is) megfogja a kezem, mielőtt átmegyünk a zebrán. Néha még viccelt is vele: "Jobbra néz, balra néz, mehet..." Mintha valami óvodás lennék. Azért amikor az ember lánya közel 10 évig járja Budapest utcáit magányosan, és tulajdonképpen annyira felnőtt és annyira önálló, hogy igazán semmi szüksége rá, hogy átvezessék egy zebrán, az ilyesmi hihetetlenül jól tud esni. Vagy pl. mindig felhúzta a kabátomon a cipzárt, mielőtt kiléptünk volna pl. egy bevásárlóközpontból a hidegbe. Ilyen apróságok. Amitől azt érzem, emellett a férfi mellett biztonságban vagyok. Vigyáz rám.
2013. nov. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!