Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, tektek fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tektek fontos az, hogy a nő bőre sima, puha és egyenletes legyen, vagy ez nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazán. Jó fog, ne legyen kövér.
2017. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Heart of Darkness ***** válasza:
36%
Fontos, hogy ápolt legyen. Ezen kívül nem kell tökéletes hibátlan bőr.
2017. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen.
2017. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

számomra az egyik legfontosabb szempont.

a sorrend valahogy így van.

1.vékony,pocak mentes derék zsírmentes alsó hát

2.kellemes természetes illat

3.hibátlan bőr

2017. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem tökéletes a bőröm, az eddigi barátnőim elfogadtak így.


én is elfogadom, ha valaki nem olyan, mint egy újszülőtt

2017. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel.
2017. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk szokták ezt hangsúlyozni, de a tapasztalat valahogy nem ezt mutatja… Sosem volt makulátlan bőröm és nem múltak el a problémáim a kamaszkorral sem, pedig nagyon vártam…:(( Viszont sminkkel és anélkül sem tett soha, senki megjegyzést a bőrömre, még azok sem, akiktől azért kitelik az ilyesmi és akkor sem, ha felhívtam rá a figyelmüket. „Empirikus” tapasztalatok alapján magabiztosan állíthatom, hogy 1-1 pattanásra, a kisebb mitesszerekre és a tágabb pórusokra mindenki magasról tesz szinte.:P Nyilván kicsit más, mikor valakinek nagyon sebes az arca és sok nagy, piros pattanás van rajta… Erről nem tudok nyilatkozni, de az túlzás, hogy makulátlan bőrt várnak a lányoktól. 😊
2017. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy exem, aki állítólag gyönyörűnek és tökéletesnek látott, de ha kijött rajtam egy pattanás, percekig elemezte, hogy ez mitől lehet, meg miközben simogatott, "drágám van egy pattanásod", és utána ha ettem valamit, "drágám biztos ettől szokott lenni pattanásod", még mindig borsódzik a hátam ettől az emléktől, pedig nem most volt. Ha megtetszik valaki, még mindig aggódom, hogy rondának találja a bőröm, mert harmincasként is olyan, mint egy kamaszé sajnos.
2017. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
A lábán érdekelne, amúgy nem fontos.
2017. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem baj, ha egy pasi elvárja, de akkor az övé is legyen szőrtelen, puha.
2017. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!