Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel néha "randizgatunk" de amikor vele vagyok, mindig csak telefonál meg ha mondom hogy menj a későbbi busszal haza őő nem megy a mostanival (? )

Figyelt kérdés
Ez normális dolog? el vagyok keseredve....:=(
2010. jún. 3. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Kikkel telefonál? A barátaival vagy a szüleivel? Ha a barátaival, akkor nem normális, és beszélj vele erről. Mond meg neki, hogy a barátaival beszélhet az után is, hogy elindult haza a randiról. 1-2 telefon még nem lenne gáz, de az igen, ha mindig csinálja. Ha a szüleivel beszél, akkor normális.

A későbbi busz meg lehet már neki nem jó, mert megígérte a szüleinek, hogy x időpontra hazaér.

2010. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez szerintem kínos, egy biztos, nem igényel téged, azaz nem szeret, csak nem is szakít, hogy azért legyen már egy pasija. Kérdés, hogy mennyi büszkeség van benned, mert én már csak azért is dobnám, ne erőltessétek azt, ami nem működik. Nem érdekled, ennyi.
2010. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kínos, nem vesz komolyan, csak szórakozik.

AZONNAL LELÉPNI

2010. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű, SOHA TÖBBET ne hívjad el randizni. Legyél szomorú, persze, de keress magadnak olyan embert, aki értékel. Ez a lány ezt látványosan nem teszi, sőt, mutatja, hogy nem érdekled. Ha hallgatsz rám, akkor megszakítod vele a kapcsolatot, mert ha össsze is jönne a dolog akkor is csak kifacsarna.

22F

2010. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!