Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy lány túl félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány túl félénk, szűkszavú, picit láthatóan zavarban van, de ordít róla, hogy bejöttök neki mit tesztek?

Figyelt kérdés
És persze a lány is tetszik nektek. Nem tiniről van szó, így inkább nőnek írnám.
2017. dec. 20. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen “ordít róla, hogy bejöttök neki” dolog a valóságban általában úgy néz ki, hogy pont az ellentétét gondoljuk, mert zavarában úgy viselkedik, hogy eszébe nem jutna, hogy bármi esélyem van nála.


Sokszor hallom nő ismerősöktől, hogy “adtam a jeleket” (akár arra, hogy bejön a férfi, akár arra, hogy csak barátság), utána mindig nagy a meglepődés, hogy a férfi a jelekből semmit de semmit nem vett észre, a végén inkább összeszed egy másik nőt, mert az nem csak jeleket ad, vagy bepróbálkozik megis a nőnél, hiába “jelzett” az csak barátságot.

2017. dec. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például az ilyen nőket szeretem, mert én se vagyok egy "dumagép".
2017. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!