Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Hogyan próbáljam neki jelezni, ha konkrétan megmondani nem merem, hogy teszik nekem?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, de félénk. :-) Az, hogy odamegyek hozzá, és megmondom, számomra ciki lenne. Ismerősök vagyunk, de nem közeli barátok.
2010. jún. 2. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

csak próbáj meg msn-en vagy barátitársaságban beszélni vele

és jelezni fogja hogy szereti atársaságodat vagy nem

2010. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a legfontosabb, hogy tartsd vele a szemkontaktust, szinte már kényelmetlenül sokáig. Persze ez csak akkor megy, ha ő is partner ebben. Emellett legyél kedves, és mosolyogj sokat! Ezek hatására hátha lép. Ha nem akkor neked kell rákérdezned későbbiekben. Mert amúgy sok szenvedést okozhat a dolog, ha annyiban hagyod.


Sok sikert! Szurkolunk! :D


20/F

2010. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom használni a szememet! ;-)
2010. jún. 2. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Menny oda es adj egy csokot ;),meglatod jo lessz.
2010. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a csókos dolog annyiban necces, hogy ha egy nem túl dekoratív lány csinálná ezt velem, lehet, hogy nem lennék úriember amint felfognám, hogy mi történt. viszont ellenkező esetben, még ha nem is terveznék vele párkapcsolatot, még akkor is simán visszacsókolnék, sőt el is mehetnénk akár a végletekig. szóval csak óvatosan... ;)
2010. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az előbb 20F voltam :)
2010. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!