Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lesz ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este hívott egy lány akit alig egy hete ismertem meg a húgával hogy menjünk el így 3-an bulizni. Ez alatt az egy hét alatt minden nap beszéltünk és jól éreztük magunkat egymás társaságában. Amikor megismerkedtünk még mindkettőnknek volt párja de nagyon rosszba voltunk mindketten a párunkkal és az enyém a hét közepén szakított velem... már úgy egy hónapja nem működtek a dolgok csak viták voltak úgyhogy tudtam h ez lesz...


Ennek a másik lánynak mindent elmondtam és nagyon sokat beszélgettünk meg lelkiztünk. tegnap este a húga egy másik sráccal aki a haverja tapintatosan elvonult csocsózni hogy kettesben maradjunk ez alatt rengeteget beszéltünk az ő kapcsolatáról és hogy nagyon mélyponton vannak és hogy nem tudja mi lesz.. én ott voltam meghallgattam.. ekkor volt bennünk már egy kis pia ezért oldottabban tudtunk beszélni... Na ezek után mi is csocsóztunk és nagyon jól éreztük magunkat.. És kihívtak minket más csapatok is játszani de sokszor nyertünk pedig mi is elég bénák voltunk..:D És mondtam h nem gondoltam volna h ennyit nyerünk.:D És akkor azt mondta nekem h " hát látod mert mi nagyon jók vagyunk együtt..." :) . Nem reagáltam semmit erre a mondatra... lehet nem is volt benne hátsó jelentés..:) Később mondta h menjünk el ketten tequilázni.. és az alatt is nagyon jól elvoltunk..:) utána mentünk bulizni.


A buliban rátaláltunk a húgára meg a haverjára akik közben csocsózás közben összehaverkodtak másokkal.. és mi is odaverődtünk hozzájuk. Mindenki először azt hitte együtt vagyunk.. és akkor mondtam h nem van barátja de nem én vagyok...erre megfogta a lány a vállam és azt mondta.. hagyjad csak nem baj ha azt hiszik te vagy a barátom...:) és közben mondta h igyunk még egyet de kikötötte nekem h ez lesz az utolsó...mondom de tényleg az utolsó mert nagyon be fogunk rúgni..:) ittunk és elmentünk táncolni de akkor jött mindenki az egész társaság... aztán elkezdték nekünk h figyeljetek miért nem smároltok már? Mindenki ezt kérdezgette.. aztán mondtuk mindketten h nem szabad nem szabad.. de meghívtak minket még 4 rövidre.. és mondtam a lánynak h azt mondtuk nem iszunk mondta h igen de meghívtak szal muszáj.. mondom okés.. ittunk még 4!! rövidet egy másfél óra alatt kábé. Mondanom sem kell h brutálisan kiütötte a lányt meg engem is egy fél órára.. nagyon jól éreztük magunkat meg táncoltunk 3-an mert egy srác a társaságból ott maradt velünk.. erre mondta h imád minket meg annyira jó h itt bulizhat velünk.. aztán mondtam neki h figyelj többet tényleg ne igyunk már mert baj lesz. Mondta nkem h rendben de kérlek vigyázz rám.. kérlek .:) én meg mondtam h meg sem fordult a fejemben h egyedül hagylak :) és mikor bezárt a hely.. indultunk el haza..elkísértem a húgával együtt de nagyon részeg volt közben a barátját hívogatta hajnal 5-kor meg olyanokat mondott h nem létezik a barátja mert egy önző paraszt neki már nincs barátja be fogja mutatni a volt barátnőmnek mert totál összeillenek.. és mondta h pisilnie kell... szóltam a húgának aki a barátjával jött mögöttünk de a lány mondta h menjünk vezess a pisildéhez.. fogd meg a kezem aztán menjünk.. mondtam h átkarollak de ne mert barátod van nem kéne h megfogjam a kezed..:) mondta h de mert szédül is így jobban tud kapaszkodni mondom rendben... Na elmentek pisilni és ott ivott jó sok vizet is... Utána kijöttek a wc-ből és nem szólt semmit... nem lehetett semmiről beszélni mert magába fordult rosszkedve lett és senkinek sem mondott semmit. Nem akarom ma zaklatni mert biztos nagyon másnapos még... De nagyon szimpatikus és fontos nekem... És most azon aggódom h lehet megbánta az estét és h haragszik rám mert engedtem h többet igyon mint akart..és nem beszéltem vele azóta még és aggódom nagyon... Nagyon egymásra találtunk ez alatt a pár nap alatt..szerintem ezt ő is érzi mert azért hívott el h menjek velük...:) Csak tényleg nagyon túllőtt a célon és én vigyáztam rá végig de nem tudom most mit kéne tennem.. Lehet h később több lesz ebből az egészből mint barátság? Mit tanácsoltok mi lenne a legjobb amit tehetnék? :)



2017. dec. 3. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan ráírhatsz, és megkérdezheted, hogy jól van-e. Aztán ha válaszol, és még nem is flegma, akkor mondhatod, hogy klassz buli volt, bár sajnálod, hogy rossz hangulata lett a végére, és reméled, hogy megoldódik.


Ez csak egy verzió a sok közül, igazából nyomulni nem kell, majd ő adja a jeleket, ha úgy érzi többet akar, nyilván azt követően, hogy lezárta az előző kapcsolatát. Amíg az nyitott, addig többet nagyon úgy sem tudsz tenni.


Egyébként korrekt voltál, mert kihasználhattad volna az alkoholos befolyásolható állapotát, de nem tetted, és vigyáztál rá, ezért pacsi neked!

2017. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát meg ér,főleg ha már ennyit írtál róla
2017. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszú a sztorid,de a lényege,hogy neked ez a lány nagyon bejön.Szerintem kölcsönös a dolog,de most ne nagyon feszegesd nála az érzelmek témát!Ha te kellesz neki,úgyis lépni fog.Addig persze rákérdezhetsz,hogy van,hogy érzi magát,plusz elmondhatod neki,hogy jól érezted magad a buliban.Abból baj nem lehet. ;-)
2017. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alighanem szégyelli azt az estét.
2017. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon korrekt voltál, de neki időre lesz szüksége, amíg ezt feldolgozza, lezárja a jelenlegi kapcsolatát, hogy ő is korrekt lehessen. Nyilván kényes ez, ezért volt lehangolt. Azt is jól tetted, hogy abban az állapotában hagytad "meditálni".

Most ne nyomulj, de azért óvatosan érdeklődj felőle, hogy azt se gondolja, hogy esetleg megbántad. Fog küldeni jeleket. Sok sikert kívánok!

2017. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!