Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz ebből valami? Most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valami? Most mi van?

Figyelt kérdés

Mindketten túl vagyunk egy váláson.30-as éveink vége felé járunk.Régebbről ismerjük egymást, évek óta nem találkoztunk.Pár hónapja összefutottunk, telefonok, beszélgetések.Szexet ajánlott.Én visszautasítottam.Nem keresett 2 hónapig.Utána újra telefonok, beszélgetések.Most már én szerettem volna többet.Meghívtam a lakásomra.Először igent mondott, aztán lemondta.Utána találkoztunk még, azt mondta szívom a vérét.Végül oda lyukadtunk ki, hogy én biztos többet akarok, és ő nem ígért semmit.Aztán megint én voltam a hibás, hogy miért, nem tudom.Majd lehangoltan közölte, hogy legyünk barátok.1 hete nem keressük egymást.

Sok nővel volt dolga, nekem 3 férfi volt az életemben.Lehet csak egy numera lettem volna...


2017. aug. 22. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyira reménytelennek érzed magad, hogy ennyit rágódsz egy ilyen csókán? Közel negyven évesen, ha tényleg kellenél neki és értelmes ember lenne akkor már rég normálisan a tudtodra adta volna, mondjuk egy vacsorával.

Nem hiszem, hogy sokra kellenél neki.

2017. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki kell, azzal együtt vagyok. Aki nem kell, azt nem hívom hónapokig. Ha nyomi vagyok, akkor ráfogom az egészet. Én az ilyen link alakokért nem szomorkodtam sose.
2017. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Lehet", hogy csak egy numera lettél volna?

Hiszen el is mondta neked, hogy csak az lennél!

"én biztos többet akarok, és ő nem ígért semmit."

Te párkapcsolatot keres, ő könnyű szexet. Ezen nincs mit magyarázni, elég egyértelműen közölte veled.

Szerintem korrekt, hogy miután rájött, hogy te mást akarsz, nem hülyít, hogy bejusson a bugyidba, hanem lezárja a dolgot.


Ne haragudj, értem, hogy férjnél voltál és nem pasiztál sokat, de itt még különösebben a sorok között sem kell olvasni...

2017. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"..én biztos többet akarok,és ő nem ígért semmit"

Le is írtad, meg is válaszoltad magadnak.

2017. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, igazatok van :)

Tudom én is, csak este mélyponton voltam. Meg nyomják a baráti körben, hogy esélytelen párt találni, most már csak a szexkapcsolat marad.Azért remélem, nem minden férfi gondolkodik így.

2017. aug. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!