Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jönnek be gitáros srácok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálam általában elöny, ha játszik hangszeren vagy tud énekelni vagy csak egyszerüen szereti a zenét, mivel magam is ilyen vagyok.
2017. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ha ezt főállásban űzi, akkor nem. Tudom, tudom, barbár vagyok, de nekem a zene, a művészet, a sport hobbi, nem hivatás, bármennyit is keres vele az illető.


Két gitárost ismerek, az egyik fél éven keresztül naponta azzal írt rám, hogy üres a lakása, a másik meg egy összetört lelkű mimóza, aki redszerint elsírta az életét, és hogy az ő kis lelke meg van sérülve, mindenki figyeljen rá. Nem volt valami vonzó egyik sem, ami nem a gitár hibája, hanem valamiért debil gitárosokat fogtam ki, de nekem nem maradt meg jó emléknek ez, nem adott hozzá egyik személyiségéhez sem.


Jaj, eszembe jutott még egy harmadik is, vele randizgattunk is. Valahogy mindig az a roppant kínos helyzet lett a vége, hogy vagy ő gitározott, vagy valami gitáros számot mutatott, amiben a szólónál jóformán bekussoltatott, hogy hallgassam. Ez tökjó, csak ezzel ment el mindig a randink fele, és már menekültem a következő fél órás hallgatás elől.


Szóval nekem nagyon ez a feltűnési viszketegséges/figyeleméhes ember sztereotípua maradt meg a gitárosokkal kapcsolatban... Nyilván nem lenne kizáró ok a gitár, de pozitívum sem. Vállat vonnék csak.

2017. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem jön be .van egy gitáros akit utálok a neve TK német egy szar
2021. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!