Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jönnek be gitáros srácok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Semennyire, semmilyen művész-lélek fiú kizárt ...
2017. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mert?
2017. dec. 3. 14:18
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom. Nem jönnek be az ilyen szabad lelkű, érzelmes fiúk, akiknek kontyba van fogva a hajuk, maguk csavarják a cigijüket, nagy bő H&M-es pulcsikban mászkálnak, meg lassan, vontatottan beszélnek, közbe a világról úgy beszélnek, hogy mi a baj, miközben a politikához sem értenek, csak hippi-gondolataiktól azt hiszik de qva okosak és felvilágosultak, meg nem kell pénz a világba, de azért aputól kapott 200ezres telójuk van.

Lehet butaság, de nekem ők sokkal instabilabbak érzelmileg, agresszívebbek is.

Ezerszer pl egy kétkezi munkás fiú, aki valósan látja a világot, a klotyón ülve indexet olvas, és valós véleménye van a világról, és erős, tettrekész.


Lehet szélsőséges a véleményem, de ez a saját meglátásom, de nem mindenki ilyen-aki olyan, ezt is tudom...

2017. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem bejönne, szeretem ha egy férfinek köze van a zenéhez.
2017. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Amint meglátok egy gitárt, már le is folyt rólam a bugyi. Abszolút nem érdekel, hogy egyébként szimpatikus-e a srác, ápoltnak, igényesnek néz-e ki, jófej-e, értelmes-e, tudok-e vele beszélgetni, nem lóg-e ki a kapanyél a szájából... ezek mind elhanyagolható tényezők.
2017. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon bejönnek
2017. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Eddig csak "zenészekkel" volt dolgom (gitár, basszusgitár). Nem szándékosan, de ilyen körökben mozogtam és imponáló.

Mondjuk én ocsmány vagyok, ezért nem lehet mérvadó, hogy egy ilyennek, mint én, mi tetszik.

2017. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút bejön, bár az a nyálas típus, akiről *Tetrajodthyronin*-ír nekem se kéne, inkább a metal, esetleg hard rock zenészek, semmiféleképpen sem valami nyálrock.
2017. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Irreleváns, csak a külső számít a csajoknak.
2017. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön :D Három barátom is énekes-gitáros volt, köztük a jelenlegi is. Szintén nem szándékosan, így alakult, de nekem nagyon tetszik.
2017. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!