Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon tetszik mar jo par eve. Mit tehetnek hogy jozanon is ram nezzen?

Figyelt kérdés
mindég talizunk, nincs baratnoje, csak itt ott csajozgat, de inkabb a piat valasztja, mondtam neki hogy ne igyon, erre azt mondta, hogy a baratok miatt nem megy. nagyon tetcik de ha reszeg, csak akkor kozeledik igazan, ha jozan, akkor is beszelgetunk, szepen ram nez, mosolyog meg vilagol velem, de reszegen megkozelit, megerint es van ugy hogy meg is csokol. szerintetek bejovok neki, vagy csak kihasznal? mit csinaljak vele? minden nap latom, mar elfeledni is probaltam de nem megy!
2010. jún. 1. 15:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát nem tom nekem a barátom csinálja ezt érted a barátom ... durva lehet h még fél 18 évesen ?? :O
2010. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Lehet hogy ő egy félénkebb srác és az alkohol hatására nyílik meg

F17

2010. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ülj le vele (amikor még józan) és beszéljétek meg a dolgot.

Fura ezt olvasni, mivel én pont ebben a helyzetben vagyok. Mármint a pasi helyében. (de én még nem smároltam le a csajt sajna)

Egyébként szerintem tényleg tetszel neki. Bár én magamból indulok ki, mivel van egy csaj, aki nagyon tetszik, viszont csak akkor tudok vele beszélni rendesen, ha már ittam, mert kicsit félénk vagyok. Józanon van úgy hogy, rá sem nézek. Pedig nagyon tetszik. Most is rá gondolok. <3 :)


Sok sikert! Majd írd le hogy alakult a dolog.

2010. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok...Pontosabban hasonlóban.A srác el van velem józanon is meg elbeszélgetünk de ha részeg akkor mer jobban közeledni.Bár igazából én még sosem adtam tudtára,hogy érzek-e valamit iránta,mindenesetre engem is érdekelne, hogy mit lehet ilyen helyzetben tenni.
2010. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

17:40-es vagyok

Na csajok. Akkor ezt beszéljük már meg. :D


Tehát én fordított helyzetben vagyok. Ha csak részegen bókolok, flörtölök vele azt nem veszi komolyan. Ugye?


Ha józanul beszélnék vele, és megmondanám, hogy én ezt komolyan gondolom az szerintetek bejönne.


Vagyis, mit csináljon a srác, hogy komolyan vegyétek a szándékait ebben a helyzetben?


Bocsi a hülye fogalmazásért de ez egy elég fura helyzet....

2010. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

18:36-os vagyok.

Én pl. azt is komolyan vettem csak hát miután kijózanodott nem változott semmi,ezért én is elég furcsán éreztem magam.


Nekem annyi éppen elég lenne ha ugyanúgy megnyílna előttem józanon mint részegen.Magyarul én tökre komolyan venném ha józanon is kimutatná,hogy nem csak az alkohol hatása miatt ilyen velem.


Na ezt én is jól elmondtam:D

2010. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

én is örülnék annak, ha józanon is kimutatná felém érzelmeit, most is eggyütt voltunk, meg tegnap eggyütt mentünk haza, de olyan nagy távolság volt köztünk, ahogyan mentünk az uton, és nemerem tőle megkérdezni, hogy Figyu, na most tetszem, vagy ilyesmi, mert énis félek attól, hogy elutasít.

Voltam már becsípve, úgy hogy ő nem volt részeg és akkoris ugyanúgy megfogott, megölelt és megcsókjolt is. Sztem azt gondolta, hogy nem fogom elutasítani, de ezt mindig tapasztalhatja, hogy bármikor, józanon, részegen, sosem utasítom el. SOSEM!

Meg van itt még 1 dolog, ami problémának számíthatna! Van egy barátja is, akinek nagyon tetszek, és akar velem járni. Legjobb haverok. és ha azért, mert nemakarja a barátságot felálôdozni? mert mindig eggyütt vannak jóformán, és ha józan akkor semmi. de ha részeg, akkor előtte is ugyanúgyx ölel satöbbi.


Amúgy nagyon köszönöm, hogy segítetek nekem, és annak is nagyon örülök, hogy van olyan, aki az én helyzetemben van.

De most az hogy nézne ki, ha a lány kérdezné meg a fiútól, hogy akarsz e velem járni?

2010. jún. 2. 21:30
 18/20 A kérdező kommentje:
21.06 osnak, szerintem bejönne, én legalábbis nagyon örülnék neki, ha józanon megmondaná nekem. de attól is függ, hogy a lányon látod e, hogy ő is akarja e ezt az egészet. ha nem, akkor nemtom, de én látom rajta, és ő is rajtam. itt semmi gond, csak ki kezdeményezz?????
2010. jún. 2. 21:33
 19/20 anonim ***** válasza:

21:06-os vagyok. :D


OK köszi csajok akkor azt fogom tenni én is. Vagyis megpróbálok józanon is ugyanúgy viselkedni vele, mint amikor iszom.


Mint már azt leírtam, én azért nem vagyok közvetlenebb józanon, mert eléggé félénk vagyok, és távolságtartóbb, viszont ha iszom (nagyon sokan mondták már) hogy sokkal kedvesebb, és őszintébb vagyok, kimondom amit gondolok, nem söpröm a szőnyeg alá az érzéseimet. Szóval lehet, hogy ős is ilyen.


Ha ő nem lép semmit, szerintem érdemes lenne neked kezdeményezned és tisztázni a dolgokat. Esetleg finoman rákérdezni a dologra. Mert lehet, hogy ő sosem fog lépni. És akkor marad minden ebben az állapotban. Az meg szerintem nem jó.


Na sok sikert! :) :) :)

Majd megírhatnád, hogy mire jutottál. :D

2010. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

19:44-es vagyok.

Sok sikert nektek, én is kíváncsi lennék mi sül ki belőle mindkettőtöknél.

2010. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!