Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon tetszik mar jo par eve. Mit tehetnek hogy jozanon is ram nezzen?

Figyelt kérdés
mindég talizunk, nincs baratnoje, csak itt ott csajozgat, de inkabb a piat valasztja, mondtam neki hogy ne igyon, erre azt mondta, hogy a baratok miatt nem megy. nagyon tetcik de ha reszeg, csak akkor kozeledik igazan, ha jozan, akkor is beszelgetunk, szepen ram nez, mosolyog meg vilagol velem, de reszegen megkozelit, megerint es van ugy hogy meg is csokol. szerintetek bejovok neki, vagy csak kihasznal? mit csinaljak vele? minden nap latom, mar elfeledni is probaltam de nem megy!
2010. jún. 1. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát érdekes. Lehet félénk,vagy nem mutatod ki,hogy tetszik neked.
2010. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
próbáld neki kimutatni az érzelmeid... mondjuk úgy hogy megmutatod milyen szépen helyesen tudsz írni. (igen ez irónia volt)
2010. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de o tudja, mert beszeltunk rola, tudja hogy nagyon tetcik nekem, es jol erzem magam vele, en is tudom, vagy lehet hogy csak kamu, de RESZEGEN mondta, jo a segged, nagyon tetcel, jozanon nemmer mondani semmi ilyesmit.
2010. jún. 1. 15:50
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha úgy beszélsz, ahogy írsz is, akkor ne csodálkozz, hogy józanon nem kellesz neki.
2010. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
tudok irni, csak ez most nagyon fontos volt, es sokaig tartott volna, ha rendesen kiirom a betuket.
2010. jún. 1. 15:51
 6/20 anonim ***** válasza:

1. mi az a vilagol?:-O

2. ha azt mondja, jó a segged, akkor dugni akar, de komolyabbat nem nagyon

2010. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
tetcik?:D:D:D:D:D nabakker... mijjen zsépen hejesen tudcc irní váó
2010. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért látom a végére sikerült egy kis időt szánni a gépelésre:D
2010. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
egyszerűen józanul rondának lát
2010. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
írok helyesen, mert látom sokaknak ez is baj. Ha rondának látna, akkor hozzám se szólna, na persze rám se nézne. de mindég bámul engem, ha kérek tőle valamit, ad szívesen, és ez nem részegen történik meg! Nemlehet az, hogy fél attól, hogy elutasítom?
2010. jún. 1. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!